VŠĮ KAUNO PANEMUNĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Menu
„Kaunas 2022“ jaunimo programos Kauno iššūkis alumnų komanda PUOTA pakvietė VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namų gyventojus ir dienos centrų lankytojus dalyvauti PUOTOS; audio kultūros – garso instaliacijų viešajame transporte projekte, kuris pirmą kartą įvyks šį spalį festivalio formatu. Pagrindinė projekto misija yra išnešti kultūrą už tradicinių meno erdvių sienų ir pasiekti žmones, kurie patys neįsitraukia į kultūrinius vyksmus Kaune. Šiuo tikslu renginio organizatoriai, jaunosios kartos atstovai, kartu su senjorais skaitė savos kūrybos eiles, grojo ir dainavo. Jaunasis kompozitorius Jurgis pateikė klausytojams savo sukurtą muzikos kūrinį pagal
J. Mačernio eiles, kurį atliko Kauno savivaldybės choras. Renginyje dalyvavę senjorai galėjo pasijusti pilnaverčiais piliečiais ir, nors ir nežymia dalimi, prisidėti prie kultūrinės veiklos.
Šios jaunimo programos siekis yra burti bendruomenę, sukurti erdvę pasireikšti Kauno kūrėjams bei pradėti diskusiją apie kultūrą su žmonėmis, kurie ją puoselėja Kaune. Būsimojo Festivalio fokusas – audio instaliacijos Kauno Autobusuose bei traukinio, vykstančio iš Vilniaus į Kauną, vagone. Garso instaliacijos skirsis pagal turinį – autobusuose skambės miestiečių kuriama poezija audio formatu, o traukinio vagone išgirsime istorijas apie Kauną iš skirtingų perspektyvų. Taip pat PUOTOS festivalio metu bus kviečiami kauniečiai ir miesto svečiai ne tik švęsti kultūrą viešajame transporte, bet ir sudalyvauti renginiuose kitose neįprastose erdvėse.

 

Skip to content