VŠĮ KAUNO PANEMUNĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Menu
Advento ir Kalėdų laikotarpiu Kauno Panemunės socialinės globos namuose buvo šilta, jauku, pilna malonaus šventinio šurmulio, bendravimo, melodingos muzikos, ir, žinoma, dovanų. Nors laukimo stebuklas užgimsta tik pasipuošus aplinką kalėdiniais atributais, tačiau tikroji Kalėdų dvasia mūsų namuose apsigyveno kone kasdien sulaukiant svečių, norinčių pradžiuginti senjorus savo pasirodymais, dovanėlėmis, skirtu dėmesiu ir pabuvimu kartu.
Kokios gi Kalėdos be puošnios ir spindinčios eglės – norime padėkoti AB „Kauno baldai“ už padovanotą įspūdingą žaliaskarę, kurią ir papuošė patys įmonės atstovai, taip pat už dovanėlės, skirtą laiką ir linkėjimus senjorams.
Gruodžio 18 dieną pas mus apsilankė Kauno Panemunės lopšelio darželio grupės „Dobiliukai“ ugdytiniai ir jų auklėtojos: Kristinas Giedgaudienė, Regina Jurkšienė ir muzikos pedagogė Erika Zenona Baublienė. Esame dėkingi darželio kolektyvui už šventiškos nuotaikos kūrimą, daineles, šauniai padeklamuotas eiles ir gardžius pyragus.
Už šiltą kartu praleistą popietę, koncertinę programą, rankų darbo atvirutes ir kūrybinių darbų parodėlę dėkojame projekto „Dalinkis gerumu“ iniciatorei Nijolei Forman ir Kauno A. Žikevičiaus saugaus eismo mokyklos auklėtiniams, apsilankiusiems gruodžio 19 dieną. Šios dienos pavakarę taip pat sulaukėme labdaros projekto „Laukimas“ iniciatorės Ingridos Oželienės ir jos suburtų vaikų – dėkojame už laiškelius, daineles ir įsimintiną laiką drauge.
Tradiciškai kas mėnesį švenčiama senjorų gimtadienių šventė „Esi mielas, brangus ir reikalingas“ šį kartą buvo itin jauki ir pakylėjanti virš kasdienybės. Renginį puošė, koncertinę programą bei saldžias lauktuves senjorams dovanojo Kauno klinikų choras „Kanklės“ – dėkojame vadovei ir kolektyvui už širdį glostančias ir prisiminimus žadinančias melodijas.
Dar kartą širdingai dėkojame svečiams už svarų prisidėjimą prie šventinės nuotaikos kūrimo Kauno Panemunės socialinės globos namuose, už skirtą laiką, dėmesį, bendravimą, kruopščiai suruoštas ir visuomet džiuginančias dovanėles – jūsų dėka iš tiesų mūsų namuose apsigyveno gerumą, ramybę, jaukumą, šilumą ir artimo meilę nešanti ir skleidžianti Kalėdų dvasia.
Skip to content