VŠĮ KAUNO PANEMUNĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Menu
Pačiame vasaros gražume, žiedais vainikuotos, dainomis papuoštos nuskamba Joninės, dar kitaip vadinamos Rasos švente arba Kupolinėmis. Tai šventė, kurioje susiduria ilgiausia diena bei trumpiausia naktis, kūrenami laužai, pinami vainikai ir ieškomas paslaptingasis paparčio žiedas, o jį radusiųjų laukia laimė, meilė ir sėkmė.
Paparčio žiedo visgi neieškojome, tačiau puoselėjant gražias tradicijas ir artėjant iškiliai, tautiškai vasaros šventei – Joninėms, birželio 23 dieną Kauno Panemunės socialinės globos namuose subūrėme gausų būrį senjorų, darbuotojų ir svečių. Lydimi geros nuotaikos pradėjome Joninių šventę. Pagal tradicijas prausėme rankas tyru vandeniu ir šluostėme lininiu rankšluosčiu, simbolizuojančiu naujo ir sėkmingo gyvenimo kelio pradžią, o po šio ritualo žengėme pro saulėgrįžos vartus. Pasveikinti ir ąžuolo vainikais apdovanoti buvo Jonai, Janinos, Rasos. Mūsų bendruomenę šios šventės proga sveikino LR Seimo nario Ramūno Karbauskio patarėja Vaida Pranarauskaitė, o taip pat Dainavos bendruomenės „Draugystė“ pirmininkė Danutė Macenkaitė, atvykusi su gausybe rėmėjų dovanų. Nuostabų koncertą mums dovanojo tautinio ansamblio „Smaragdas“ atlikėjai. Savo nuoširdumu muzikantai suvirpino klausytojų širdis, linksmino visus susirinkusius liaudies dainomis. Nuo pat pirmų akordų kiekvieno širdyje užsidegė šventinės nuotaikos ir jaunystės liepsnelė.
Šventės metu buvo ištarti patys gražiausi sveikinimai bei linkėjimai. Skambėjusios melodijos įtraukė į šventės sūkurį, o pasibaigus renginiui visų laukė vaišės ir malonūs pašnekesiai. Dėkojame viešnioms už apsilankymą, kolektyvui „Smaragdas“ už koncertą, o visiems šventės dalyviams už puikų drauge praleistą laiką,
Skip to content