į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2017 12 14 Panemunės globos namuose choro "Allegro" programa

         Kartu su choru  į globos namus atvyko svečiai š Ispanijos, Portugalijos, Turkijos ir Graikijos . Koncerto metu senolius nudžiugino ir mokytojos iš Graikijos Dimitros Floudos pasirodymas bei mokytojų apsilankymas.Šiltas ir jaukus muzikos atlikėjų bendravimas nepaliko salėje abejingų. Žinomos, populiarios dainos, atliekamos ne tik lietuvių, bet ir svečių gimtosiomis kalbomis, netapo kliūtimi  klausytojams džiaugtis ir mėgautis muzika. Senjorai noriai prisijungė pritardami solistui E.Bavykiniui. Koncerto pabaigoje choro kolektyvas įteikė Kalėdines dovanėles, kurias patys pagamino kartu su chemijos mokytoja Asta Jakutiene. Tai buvo gabalėlis ekologiško muilo, į kurį mokiniai įdėjo dalelę savo širdies.

                    Direktorė A.Krinickienė, bei senjorai išreiškė padėką  choro vadovei L.Kasparevičienei, solistui, bei "Allegro" choristams  už  muziką, kurios galia apjungia visas kartas. Šiltas ir be galo jaukus bendravimas atnešė Adventinio laukimo džiaugsmą į namus...Visam choro kolektyvui ir svečiams linkime jaukių, šiltų Šv.Kalėdų, bei džiaugsmingų ir kūrybiškų Naujųjų!

                                  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/pilietis/naujienos/adventinis-kauno-versvu-gimnazijos-choro-allegro-koncertas-panemunes-socialines-globos-namuose.d?id=76655985