į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2018 rugpjūtis. Globos namų "Atminties rožynas" klesti

       Šiemet mūsų globos namuose žydi gyventojų prižiūrimos rožės. 2018 m. pavasarį, norėdami pradžiuginti savo gyventojus ir lankytojus, darbuotojai įrengė nuostabų rožyną. "Atminties rožyno" iniciatorė buvusi Globos namų direktorė A.Krinickienė.  
       

plačiau
 
2018 08 23 Simbolinis Baltijos kelias Kauno Panemunės socialinės globos namuose

 Ruduo jau primena mums apie save sunkiais krištolinės rasos lašais, voratinklių karoliais, vis trumpėjančiomis dienomis, besismelkiančia vėsa, tačiau rugpjūčio 23-iąją sukvietėme gyventojus ir dienos centro lankytojus į vidinį kiemelį, norėdami pasidžiaugti dar šildančia saule ir paminėti Lietuvai reikšmingą datą- dvidešimt devintąsias Baltijos kelio metines.

plačiau
 
2018 08 14 Gimtadienių šventė su ansambliu "Kadujo"

Tradiciškai, kas mėnesį vykstantys globos namų gyventojų bei dienos centrų lankytojų gimtadienių sveikinimai ir šį mėnesį vyko kaip įprastai. 

plačiau
 
2018 08 13 Globos namuose švenčiame Žolines

         Ankstyvą pirmadienio rytą  senjorai kartu su darbuotojais susirinko ruošis puikiajai vasaros šventei. Šia proga pririnko gražiausių lauko gėlių. Šventei dar neprasidėjus, suskubo kurti gražiausias puokšteles, pagal senąsias lietuviškas tradicijas dabino augalais ir gėlėmis Šv. Mergelės Marijos paveikslą.

       

plačiau
 
2018 08 07 Kelionės tikslas- Vyčio paminklas Kaune

   Planuojant ir organizuojant rugpjūčio išvyką nekilo jokių didesnių svarstymų ar abejonių, beliko tik įsiklausyti į mūsų senjorų balsą- norime aplankyti Vyčio paminklą! Ir štai, rugpjūčio 8-ąją didelis būrys dienos centrų lankytojų ir globos namų gyventojų, apsiginklavę kepuraitėmis nuo saulės ir vandens buteliukais, pajudėjo link Kauno senamiesčio.

plačiau
 
2018 07 26 Nepaprastos Oninės ir gimtadienių šventė Panemunės globos namuose

        Vasarai persiritus į antrą pusę, liepos 26-ąją, minima Šv.Ona anksčiau reiškė derliaus brandą: "Šventa Ona – duonos ponia", "Ateina Onutė su šviežia duonute" – sakydavo mūsų seneliai. Jų laikais Onos vardas buvo pats populiariausias iš moteriškųjų vardų Lietuvoje.

plačiau
 
2018 07 18 Pažaislio vienuolynas- baroko architektūros perlas

  Liepos aštuonioliktąją Kauno Panemunės socialinės globos namų gyventojai ir dienos centrų lankytojai nepabūgo itin karštos saulės ir drauge apsilankė Pažaislio vienuolyne. Su Pažaislio kultūros ir turizmo centro gide susitikome priešais bažnyčios fasadą, kurio grožis ir XVII menantys papuošimai, grakščios linijos nuteikė intriguojančiai kelionei po šio vienuolyno istorijos vingius.

plačiau
 
Kviečiame lankyti dienos socialinės globos centrą

plačiau
 
2018 07 05 Minime Valstybės (karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną)

         Minint šią svarbią valstybė datą šventės dalyvius pasveikino direktorė S.Gružauskienė.Renginys prasidėjo Lietuvos himnu, atliekamu renginio dalyvių.  Į šventę atvyko šeimyninis ansamblis Širmulių šeimyna. Mama Aldona Širmulienė kartu su dukromis  dainavo ir grojo keletu instrumentų, žinomoms dainoms pritarė ir senjorai. 

plačiau
 
2018 06 27 Lankomės Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje

   Vasara- puikus metas keliauti, naujų žinių pasisemti, o kas primiršta- prisiminti, todėl džiaugiamės sulaukę kvietimo apsilankyti Istorinėje prezidentūroje, lauko fotografijų  parodoje „Pirmoji Lietuvos respublika (1918-1940 m.): didieji pasiekimai“ ir dalinamės įspūdžiais.

   Nuvykus į Prezidentūros kiemelį, mus tradiciškai pasitiko edukatorius ir gidas Gediminas Kasparavičius, kuris iš karto nuteikė intriguojančiai- kalbėsimės apie Lietuvos istorijos laikotarpį, kuris pasižymėjo ypatingais pasiekimais ir laimėjimais įvairiose srityse- švietimo, sporto, inžinerijos, verslo, kultūros.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  sekantis  >>