į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2018 06 22 Jauki ir spalvinga tradicinė Joninių ir gimtadienių šventė

        Ši tradicinė, kasmet globos namuose švenčiama, šventė šiais metais buvo paminėta kiek kitaip. Buvo nuspręsta šventę daryti parko pusėje, lauko pavėsinėje, arčiau gamtos. Renginio metu prisiminta dalis senųjų lietuvių liaudies tradicijų. Šventėje panaudoti pagrindiniai Joninių (Rasų) šventės elementai - vandens, ugnies ir žolelių, nebuvo apsieita  ir be paparčio žiedo ieškojimo...

 

plačiau
 
2018 06 15 Dalyvaujame tarptautinėse bėgimo gatvėmis varžybose Lenkijoje

        Šių metų birželio 14 dieną, kaip ir kasmet, mūsų gyventojai dalyvavo XVI neįgaliųjų gatvės bėgimo varžybose, vykusiose Lenkijos mieste Suvalkuose. 500 metrų bėgimą organizavo Suvalkuose įsikūrę Neįgaliųjų Globos namai "Kalina" . Parsivežėme dalyvio diplomus, taurę, daug dovanų ir šiltus įspūdžius. Ačiū organizatoriams!
 

 
 
2018 06 14 Minime gedulo ir vilties dieną

          Š.m. birželio 14 d. paminėta Gedulo ir vilties diena. Ta proga gyventojai dalinosi prisiminimais, dainuotos tremtinių dainos. Įstaiga sulaukė ir vertingos dovanos - gyventoja Ona Gražulienė padovanojo įstaigai knygą „Laisvųjų testamentai“, kurioje surašyti vertingi istoriją liudijantys Lietuvos partizanų ir jų ryšininkų prisiminimai. Knygoje publikuojami ir mūsų gyventojos O. Gražulienės prisiminimai, kurie iki ašarų sujaudino renginio dalyvius. Renginio pabaigoje buvo parodytas dokumentinis filmas apie tremtį.

 

 

 

 

 
 
Kauno Panemunės socialinės globos namuose- džiaugsmingos vasaros sutiktuvės

   2018 m. birželio 4 dieną Kauno Panemunės socialinės globos namuose džiaugsmingai pasitikome vasarą. Šiltą ir maloniais saulės spinduliais kutenantį rytą globos namų gyventojai, dienos centrų lankytojai, darbuotojai bei svečiai nuotaikingai rinkosi į vidinį kiemelį, kur buvo pasitikti su muzika bei vaišėmis. Vasaros sutiktuvių proga visiems susirinkusiems savo dainas dovanojo kapela „Šaltinis“ (vadovė Aurelija Boreišienė), tremtinių kolektyvas „Kauno senjorai“ (vadovė Lina Kelertienė), o linksmas istorijas pasakojo šmaikščioji Stefa Navardaitienė.

plačiau
 
Panemunės socialinės priežiūros centras- - kviečiame lankyti!

plačiau
 
2018 05 25 tarptautinė kaimynų dienos minėjimas Panemunės globos namuose

          Šį kartą mūsų kaimynais tapo Panemunės globos namų gyventojai, personalas bei šalia gyvenanatys panemuniečiai.  Kaimynų diena yra dar viena puiki proga visiems kartu susieiti, pasidalinti savo šypsenomis, pabūti visiems kartu.

      Kartu su LR Seimo narių Aurelijus Veryga ir Gediminas Vasiliauskas, padėjėjomis Vaida Pranauskaitė ir Rūta Zabelienė aplankėme Panemunės  senelių namų gyventojus. Jų aplankyti atvyko ir  metų Kaunietės titulą pelnusi talentinga  menininkė Jolanda Šmidtienė  bei ilgametė ,,Grok Jurgeli“ šeimininkė Stefa Navardaitienė ir šaunus muzikantų kolektyvas.  Policijos pareigūnė Rasa Zinkevičienė įteikė seneliams dovanų ir palinkėjo jiems būti atsargiems kelyje, o kad jie saugiai jaustųsi kelyje, jiems dovanojo atšvaistus.

       

plačiau
 
2018 05 22 Išvyka į botanikos sodą

       Ankstyvą gegužės rytą, Panemunės socialinės globos namų gyventojai bei pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojai susiruošė aplankyti Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodą.

 
 
2018 05 22 Renginys Karo muziejuje 70 -osioms tremties metinėms paminėti

                    Š.m. gegužės 22 d. 11 val. Igarkos tremtinių brolija kartu su Kauno Vytauto Didižiojo Karo muziejumi bei VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namais organizavo tremties atminimo renginį, skirtą 70-osioms didžiosios tremties metinėms atminti "Igarka - alkana vaikystė, sužalota jaunystė." Renginyje dalyvavo ir pasisakė garbingi svečiai, seimo narės, buvusios tremtinės: Vincė Vaidevutė Margevičienė ir Vida Marija Čigriejienė, tremtinys, dailininkas Petras Ibenskas. 

plačiau
 
K V I E T I M A S 2018 05 25 16 val. VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose Kurtinių g. 1 D, Kaunas

                                                 K V I E T I M A S

                                                 2018 05 25  16 val.

                          VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose 

                                             Kurtinių g. 1 D, Kaunas

 

         Kviečiame į linksmą popietę  kartu su artimiausiais kaimynais.

 

     Ateikite su gera nuotaika, susipažinkime su kaimynais, o jie šį kartą bus senelių namų gyventojai.  Aplankykime juos visi kartu, susėskime prie arbatos puodelio, sudainuokime smagią liaudišką dainą ir pasidžiaukime vieni kitais.

   

plačiau
 
2018.05.11 Tarptautinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti skirta popietė

         Š.m. gegužės 11 d. Panemunės socialinės globos namuose buvo suorganizuotas ir pravestas renginys skirtas Tarptautinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Į kasmetinį renginį šiemet susirinko ypatingai daug sportiškai nusiteikusių dalyvių, globos namų ir Demencijų dienos centro lankytojų. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  30  40  sekantis  >>