į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
Kviečiame į renginį "Senelio pėdomis"

        Balandžio 18 d., 10.30 val. Kauno Panemunės socialinės globos namuose (Kurtinių g. 1D) renginys „Senelio pėdomis“ skirtas pagerbimui garsių sportininkų- daugkartinio imtynių Pabaltijo čempiono Algimanto Andriukonio ir jo anūkės, mišrių kovos menų 2018 m. pasaulio čempionės Rose Namajūnas. Prisiminimais apie garsią kovotoją dalinsis seneliai Algimantas ir Emilija Andriukoniai, bus rodomos unikalios praeities nuotraukos, filmukai. 

 

Kristina L.

plačiau
 
2018 04 06 Atidaryta foto portretų paroda "Medžiai"

Medžiai jie tarsi žmonės,

Vieni seni, kiti jauni.

Jie kaip ir mes kuproti, tiesus ir kreivi

Jie tarsi žmonės gražus, bjaurūs, nepastebimi...

Jie kaip ir mes – vieni aukšti, kiti žemi. 

 

 Medis – kaip žmogus,

 Žmogus – kaip medis.

 Jie kartais baras, kartais- tyli..

 Jie tarsi žmonės

 Duoda kartais ima.

 Jie kaip ir mes

 Raudoni ir žaizdoti.

 

 Medžiai, tarsi žmonės

 Vieni palaužti metų miršta, kiti dygsta

 Jie kaip ir mes

 Ir džiaugiasi ir juokiasi ir verkia...

 Audros palaužti gydosi žaizdas.

/A. Račiukaitytė/

 

            

plačiau
 
2018 04 06 Foto portretų paroda „Medžiai“ Panemunės socialinės globos namuose

 


Tai pirmoji Modus Vivendi asmeninė paroda ir pirmoji šios parodos ekspozicija.

Trumpai apie projektą: tai kūrybinis projektas, kurio pagrindinė mintis - žmogaus vienalaikiškumas ir jo ryšys su gamta. O amžius - tai tik skaičiai kalbantys apie cikliškumą. Tačiau mano akimis, sielos grožis nesensta, ką ir pabandžiau užfiksuoti savo portretuose. Portretai nėra standartiniai, gali šokiruoti, tačiau mano, kaip autoriaus, užmojis daryti taip, „kaip negalima“!

Kviečiu apsilankyti!

Parodos atidarymas balandžio 6 d. 12 h

Všį “Kauno Panemunės socialinės globos namai” III aukšte

Kurtinių g. 1D, Kaunas 45431, Lietuva

 

daugiau info:

FB: @ModusVivendiPhotography

Puslapis: www.modusfoto.com

 

 

 
 
Su artėjančiomis Šv. Velykomis!

plačiau
 
Maloniai prašome savo sumokėtus ir deklaruotus GPM 2 % palikti VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namams

   Kviečiame paremti Kauno Panemunės socialinės globos namus, skiriant 2% valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.

 

 

plačiau
 
2018 03 21 Poezijos popietė „Pasauliu netikiu, o pasaka- tikiu“

     Šviesai pagaliau nugalėjus tamsą ir atėjus tikram- astronominiam pavasariui, senolių širdims besiilgint šilumos, saulės ir gerų emocijų, kovo 21- ąją Panemunės socialinės globos namuose buvo jaukiai paminėta Pasaulinė poezijos diena. Renginio pradžioje senjorams buvo trumpai pristatyta poezijos istorija- įdomu, kad poezija kilo iš liaudies šokių, vėliau poetai laikyti pranašais ir aiškiaregiais, ir tik naujiesiems laikams atėjus poezija tapo tokia, kokia yra šiandien- modernėjanti ir besikeičianti, ne tik pabrėžianti pasaulio grožį, bet ir atverianti skaudžias žaizdas, skatinanti mąstyti kritiškai.

plačiau
 
Savaitgalį vyks jubiliejinė „Maisto banko” akcija
      Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai rengiasi pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą rengiama „Maisto banko“ akcija.  
     Tūkstančiai visuomenininkų, moksleivių ir socialiai atsakingo verslo savanorių prekybos centruose pasitiks pirkėjus tiesdami skrajutes su prašymu nepasiturintiems aukoti ilgai negendančių maisto produktų. 
 
plačiau
 
2018 m. Su Tarptautine laimės diena senjorus sveikina jaunimas

         Kovo 20 d. globos namuose buvo numatytas tik Kauno informacinių technologijų mokyklos svetingumo vizitas (iniciatorius VDU socialinio darbo studentas L.Gerulis) Ši diena senjorams netikėtai tapo malonia staigmena, ne tik dėl to, kad minėtos mokyklos moksleiviai atėjo su maloniomis dovanomis - seneliams atnešė stalo žaidumų, kortas, domino, galvosūkių knygelių "Sudoku", grojo saksofonu ir pianinu, kartu žaidė ir bendravo su senjorais. Tik įpusėjus šiam renginiui, netikėtai salėje pasirodė Lietuvos kylanti muzikos "žvaigždė" - Ieva Zasimauskaitė.

    

plačiau
 
2018 03 15 Kinų tapybos mokosi globos namų darbuotojai
Šiemet  mūsų įstaigoje prasidėjo įvairių meno terapijos metodų taikymo praktinių seminarų ciklas, skirtas darbuotojams. Pirmas seminaras vyko kovo 15 dieną. Jis buvo skirtas susipažinti su Sumi-e tapyba, kuri atsirado Kinijoje prieš 2000 metų.  
plačiau
 
2018 03 14 Senjorai aplankė Lietuvos Aviacijos muziejų

    Kovo 14 dieną Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorai nuvyko į Lietuvos aviacijos muziejų. Didelėse ir įvairiais eksponatais turtingose muziejaus erdvėse senjorams padėjo nepasiklysti gidas, kuris supažindino su Lietuvos aviacijos istorija, paaiškino, kokiomis savybėmis pasižymi sraigtasparniai, sklandytuvai, lėktuvai, oro balionai. Kartu su gidu apžiūrinėdami „Lituanicos“ kopiją, senjorai prisiminė skaudžią, tačiau didingą skrydžio per Atlando vandenyną istoriją, gidas papasakojo naujausias mokslininkų keliamas versijas apie lakūnus ištikusios nelaimės priežastis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  sekantis  >>