į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2014 02 Ruošiamės Užgavėmėms

 

2014 m. vasaris. Ruošiamės Užgavėnėms

 

  2014 vasario mėnesį Kauno Panemunės senelių namuose vyko pasiruošimas Užgavėnėms. Gyventojai noriai įsitraukė į pasiruošimo darbus: patys gaminosi kaukes iš įvairiausių antrinių žaliavų, kūrė Užgavėnių kaukių personažus. Šventės išvakarėse senjorai rinkosi valgyklos salėje kur ruošė tešlą „žagarėliams“. Pasipuošę virėjų – kepėjų kepurėmis, bei prijuostėmis su meile ir entuziazmu minkė, kočiojo, o galiausiai formavo žagarėlius.

plačiau
 
2014 02 25 Kauno Panemunės senelių namuose vyko akcija "Nulipdykim sniego senį"

    Vasario 25 dieną Senelių namuose vyko akcija „Nulipdykim sniego senį“. Na ir kas, kad sniego nėra! Svarbu idėjos, fantazija ir gera nuotaika. Žaliakalnio progimnazijos moksleiviai ir jų šauni logopedė Valentina Kalėdienė kartu su senelių namų gyventojais „nulipdė“ net tris sniego senius. Ir visai ne iš sniego... Prie jų prisijungė Jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai, kurie pagrojo, padainavo ir sausainiais pavaišino. „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos muzikantai kartu su mokytojomis seneliams buvo paruošę gražų koncertą. 

plačiau
 
2014 02 20 Gimtadienių šventė su Kauno Rokų vid. mokykla

    Kaip ir kiekvieną mėnesį, Kauno Panemunės senelių namuose bendruomenės nariai ir svečiai gimtadienio proga susirinko pasveikinti vasario mėnesį gimusius jubiliatus. Šventė pradėta Direktorės A. Krinickienės sveikinimo žodžiais, linkėta daug sveikatos, stiprybės, ilgų metų, Dievo palaimos. Gimtadienį švenčiančius gyventojus ir dienos centro lankytojus atvyko pasveikinti ir Kauno Rokų vid. mokyklos moksleiviai, jų mokytojos, R. Kavaliauskienė ir G. Sauspreikšaitienė. 

plačiau
 
2014 m. vasario 16 d. Šiltas ir jaukus senelių susitikimas su Kauno Tvirtovės klubo jaunimu.

    Kauno Tvirtovės klubas, tai tarnystės visuomenei klubas geranoriškai žiūrintis į kiekvieną žmogų ir gerbiantis jo požiūrį. Viena iš klubo veiklos krypčių - geros valios akcijos.

     Vasario 16 – toji tai diena, kai daugelio mūsų širdis užplūsta džiaugsmas, tai diena, kai po ilgų kovų buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Sekmadienį, vasario 16 d. Kauno Panemunės senelių namų gyventojai sulaukė į svečius atvykusių Tvirtovės klubo narių. Šio amžiaus senoliai kūrė Valstybę tokią, apie kokią svajojo. Vėliau patyrė tarybinės santvarkos priespaudą, nukentėję nuo sovietinės okupacijos. Mes turime juos gerbti,  turime būti jiems dėkingi už Nepriklausomybę.

plačiau
 
2014 02 18 Panemunės senelių namuose koncertavo ansamblis „Žara“

     Ansamblis „Žara“ su vadovu Vincentu Kursa Panemunės senelių namuose lankėsi ne pirmą kartą. Koncertinė programa pradžiugino senolius, prisiminę jaunystės laikų dainas buvo ir ašarą nubraukusių.

plačiau
 
2014 02 10 Kauno kolegijos kosmetologijos studentų Akcija „Grožis visiems“

      Panemunės senelių namuose nuo 2014 m. vasario 10 d. iki kovo 16 d. vyksta akcija „Grožis visiems“. Kauno kolegijos kosmetologijos studentės, vadovaujamos Aušros Malakauskienės kasmet atvyksta į senelių namus. Dažniausios  grožio procedūros, kurių pageidauja senelių namų gyventojai ir Dienos centro lankytojai : higieninio manikiūro, nagų lakavimo, pedikiūro, depiliacijos vašku, rankų ir veido masažų, antakių dažymo ir kita. 

plačiau
 
2014 02 14 Akcija „ Valentino dienos saldūs kukurūzai“

    Lietuvoje Šv. Valentino diena yra dar labai nesena – ši diena švenčiama tik po Nepriklausomybės atgavimo. Kauno Panemunės senelių namų gyventojai sugalvojo orginaliai paminėti šią šventę. Surengta akcija „Saldūs Valentino kukurūzai“. 

plačiau
 
Vasario 16-osios šventė

    Kauno Panemunės senelių namuose vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Direktorė Aldona Krinickienė pasveikino susirinkusius su Lietuvos istorijai svarbia švente. Su koncertine programa atvyko mokiniai ir jų mokytojai iš Kauno I-osios muzikos mokyklos. Mokiniai grojo kanklėmis, birbynėmis, lamzdeliais, gitaromis, akordeonu, fleitomis. 

plačiau
 
2014 02 11 Pasaulinės ligonių dienos minėjimas

    Vasario 11 d. Kauno Panemunės senelių namuose vyko Pasaulinės ligonių dienos minėjimas. Gyventojams ir Dienos centro lankytojams vaizdinių priemonių pagalba psichologė Rita Kaževienė ir VDU Soc. mokslų fakulteto magistrinių studijų II-o kurso studentė pristatė, kaip šią dieną supranta ir mini įvairios pasaulio kultūros.

    Jaukioje aplinkoje, geriant „sveikatingumą“ skatinančią arbatą, vyko diskusijos apie sveikatos gerinimo būdus ir priemones.

    Vėliau senelių namų gyventojai ir Dienos centro lankytojai buvo pakviesti į „Šokis sveikatai“, savanorių programą, kuri senelių namuose vykdoma kiekvieną antradienį.

plačiau
 
2014 01 22 Kauno Rokų vidurinės mokyklos moksleivių darbai džiugina senjorų širdis

 

    Gruodžio mėnesį, prieš pat Šv. Kalėdas,  Kauno Panemunės senelių namuose lankėsi Kauno Rokų vidurinės mokyklos moksleiviai ir jų mokytoja Loreta Jankūnienė. Jų pačių piešti, dekoruoti darbai papuošė senelių namų paradinius langus, vidines pastato sienas, suteikė namams jaukumo ir šilumos. Šiais nuostabiais darbais senjorai, lankytojai ir senelių namų svečiai gali gėrėtis ir pošventiniu laikotarpiu.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   sekantis  >>