į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2018 09 20 Atvirų durų diena senjorų dienos centre

   Rugsėjo 20-ąją Kauno Panemunės socialinės globos namų socialinės priežiūros dienos centro durys nuo pat ryto buvo atviros visiems Kauno senjorams. „Graži vaikystė ir jaunystė duota daugeliui, o graži senatvė- tik išrinktiesiems“- su šia gražia ir teisinga mintimi pradėjome atvirų durų dienos renginį. Renginio pradžioje dienos centro darbuotojos ir lankytojos maloniai pasivaikščiojo su viešniomis po patalpas, parodė savo rankdarbius, pasigyrė jau nuveiktais darbais, šilta ir gera atmosfera dienos centre. 

  Pasivaikščiojus po patalpas, svečiams buvo suteikta informacija apie dienos centre teikiamas paslaugas, atsakyta į aktualius klausimus, o renginį pratęsė dienos centro ansamblio „Godos“ pasirodymas- senjorai dovanojo svečiams dainas su linksmais vaidybiniais elementais, papasakojo apie savo iniciatyvą ir didelį norą  susiburti į ansamblį.

   Maloniai pabendravus, svečius ir dienos centro lankytojus į specialią mankštą su šiaurietiškomis lazdomis pakvietė ergoterapeutė, o renginio pabaigoje visi atvirų durų dienos dalyviai nusifotografavo prie improvizuotos fotosienelės, dėkodami už turiningai praleistą laiką, galimybę susipažinti su dienos centro veikla iš arčiau. Dienos centro darbuotojos dėkoja už dalyvavimą ir tikisi dienos centre sulaukti naujų lankytojų!

 

MIELI KAUNO SENJORAI,

 

   JEIGU NETURĖJOTE GALIMYBIŲ APSILANKYTI SENJORŲ DIENOS CENTRO ATVIRŲ DURŲ DIENOJE, TAČIAU JUS DOMINA TEIKIAMOS PASLAUGOS, NORĖTUMĖTE AKTYVIAI LEISTI LAIKĄ BENDRAAMŽIŲ BŪRYJE IR KASDIEN Į NAMUS PARSINEŠTI NAUJŲ ĮSPŪDŽIŲ, MALONIAI KVIEČIAME:

  • Atvykti į senjorų dienos centrą, esantį Pušų g. 6, Kaune, ir gauti visą reikalingą informaciją;
  • Skambinti telefonu: 837 345 917 arba 8691 96201.

LAUKSIME JŪSŲ!