į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2016 07 22 Senjorai minėjo Tarptautinę dešrainių dieną

    Minint Tarptautinę dešrainių dieną, senjorai ėmėsi iniciatyvos gaminti dešrainius senelių namuose. Šventė populiari Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje ir Austrijoje. Šią dieną visi skatinami valgyti dešrainius pusryčiams, pietums ir vakarienei, taip pat organizuoti dešrainių valgymo varžybas. 

plačiau
 
2016 07 01 Bendruomenės nariai sveikino dienos centro kolektyvą su 15 metų jubiliejumi

    Gražiausiame Kauno kampelyje – Panemunėje, vietovėje panašioje į parką, įkurtas dienos centras, kuriame jau 15 metų vykdoma aktyvi užimtumo veikla su čia besilankančiais senjorais. Šia ypatinga proga, minint jubiliejinę sukaktį, bendruomenės narius sveikino garbūs svečiai.

plačiau
 
2016 06 21 Susitikimas su „Misija Sibiras 16“ vadovu Arnoldu Foku

    Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ rengia jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektą „Misija Sibiras“, kurio metu jaunimas vyksta į tremties ir įkalinimo vietas Sibire, tvarko lietuviškas kapines ir susitinka su ten vis dar gyvenančiais lietuviais.

plačiau
 
2016 06 23 Joninių šventė Kauno Panemunės senelių namuose

    Birželio 23-iąją Kauno Panemunės senelių namuose buvo švenčiamos Joninės - viena gražiausių metų švenčių. Kadangi gamta mums nepašykštėjo šilumos bei saulės spindulių, Joninės išties buvo puikios, nuotaikingos ir spalvingos.

 

plačiau
 
2016 06 14 Senelių namuose paminėta Gedulo ir Vilties diena

    Senelių namų bendruomenės nariai, buvę tremtiniai, prisimindami 1941 m. prasidėjusią sovietinę okupaciją su ašaromis akyse dalinosi atsiminimais, įsirėžusiais į jų atmintį, asmenybes... Renginio metu apie savo šeimų gyvenimus pasakojo įstaigos direktorė, buvusi Igarkos tremtinė A. Krinickienė, buvę tremtiniai: G. Dzėnienė, P. Petraška, A. Marma, politinė kalinė O. M. Gražulienė.

plačiau
 
2016 06 13 Senjorai dalyvavo XIV tarptautinėse bėgimo varžybose Lenkijoje

    Vadovaujantis tarpusavio bendradarbiavimo sutartimi su Lenkijoje esančiais globos namais „Kalina“, senjorai  kasmet dalyvauja Lenkijoje vykstančiuose renginiuose. Tuo tarpu senelių namai kasmet kviečia savo draugus iš Lenkijos į renginius vykstančius Panemunėje. Taip ir tęsiasi ilgametė, graži įstaigų bendrystė. 

plačiau
 
2016 05 30 Dienos cento senjorai vaidino J. Žemaitės „Trys mylimas“ Šv. Jurgio bažnyčioje

    Tarp Šv. Jurgio bažnyčios ir Panemunės dienos centro bendruomenių jau eilė metų užsimezgusi graži draugystė. Kasmet Šv. Kūčių stalą Dienos centre laimina ir jose dalyvauja Šv. Jurgio bažnyčios konvento gvardijonas – kunigas Paulius Saulius Bytautas. Šiais metais Velykinių švenčių metu bažnyčioje giedojo Panemunės senelių namų Krizių centro vadovė R. Starevičienė. 

plačiau
 
2016 05 27 Kauno IX forto muziejuje vyko renginys „Pavasarį paukščiai į tėviškę grįžta, o mes ar sugrįšim kada...?“

    Gegužės 25 d. Kauno IX forto muziejuje vyko renginys „Pavasarį paukščiai į tėviškę grįžta, o mes ar sugrįšim kada...“, skirtas 1948-1949 m. trėmimo į Igarką metu mirusiems vaikams ir mamoms atminti. Renginys pradėtas B. Brazdžionio eilėmis „Laisvės paukštis“ suvokiant šio istorinio laikotarpio reikšmę ir prasmę mums ir ateities kartoms, patirtą skausmą, neviltį ir viltį, viltį malda ir tikėjimu... 

plačiau
 
2016 05 26 Senjorai aktyviai įsitraukė į projektą „Judėk sveikai“

    Pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojai vasarą pasitinka aktyviai, įsitraukdami į projektą „Judėk sveikai“. Džiugu, jog senjorai ne tik savanoriškai išbandė Panemunės paplūdimyje organizuotą bendrą mankštą, tačiau patikino, kad tokie užsiėmimai išties labai įdomūs, motyvuojantys ir suteikiantys daugiau energijos. 

plačiau
 
2016 05 18 Senjorų ir vaikučių susitikimas Šeimos dienos proga

    Kelinti metai iš eilės Pagyvenusių žmonių dienos centre rengiama tradicinė popietė "Palaiminta šeima, namai, kur vienas kitą jaučia ir supranta..." skirta šeimos dienai paminėti, kartu su Žaliakalnio ,,Žiedelis" boružėlių grupės ir Panemunės sanatorinio lopšelio-darželio ,,Pienė"  voveriukų grupės vaikučiais.                

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  sekantis  >>