į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2017 03 24 paskaita "Vanduo ateičiai"

Mes visi kasdien milžiniškais kiekiais naudojame vandenį įvairiausiomis savo reikmėms, net nesusimąstydami, kad be vandens nė vieną gyvo organizmo ląstelė negalėtų išgyventi, lygiai taip pat pamirštame, kad patys didžiąja dalimi esame sudaryti iš vandens, kuris mums reikalingas kaip gyvybės eliksyras. Todėl pasaulinė vandens diena yra puiki galimybė prisiminti, koks vanduo yra reikšmingas mums, gamtai, visai aplinkai ir išlikimui.

 

 

plačiau
 
2017 03 22 Išvyka į Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų

Darganotą pavasario rytmetį Kauno Panemunės senelių namų ir dienos socialinės globos centro „Demencija“ senjorai paskyrė išvykai į Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų. Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus yra vienintelė vieta pasaulyje, kur sukauptas beveik visas įžymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato ir visuomenės veikėjo kūrybinis palikimas.

plačiau
 
2017 03 21 Poezijos popietė ir susitikimas su liaudies meistre Zita Aleksandrova (Pinkevičiūte)

2017 03 21 Poezijos popietė ir susitikimas su liaudies meistre Zita Aleksandrova (Pinkevičiūte) Poezija ir muzika kaip dvi seserys, kurios, kaip nė viena kita meno rūšis, atliepia giliausias žmogaus sielos gelmes. Šios dvi mūzos ne mus ne tik žavi, bet ir gydo, ramina. Tokiais žodžiais, nuskambėjus muzikai, prasidėjo Poezijos popietė senelių namuose. Čia susirinko senjorai, poezijos mėgėjai, tarp kurių atsirado nemažai ir tokių, kurie patys bando kurti eiles.

plačiau
 
2017-03-19 Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje Dienos centro Dramos studijos lankytojai suvaidino spektaklį "Trys mylimos"

2017-03-19 Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios  už tuos, kuriuos palietė onkologinė liga. Bažnyčia buvo pilna tikinčiųjų. Po Šv. Mišių kunigas, vienuolyno gvardionas Saulius Paulius Bytautas pakvietė į konferencijų salę,kur Kauno  Panemunės senelių  namų  Dienos centro Dramos studijos lankytojai suvaidino J.Žemaitės  spektaklį „TRYS MYLIMOS“.

plačiau
 
2017 03 16 Paskaita "Mankšta su kamuoliais"

Š.m. kovo 16 d. Kauno Panemunės senelių namuose Kauno kolegijos ergoterapijos studijų studentės, praktikantės Toma ir Eglė pravedė teorinį praktinį užsiėmimą "Mankšta su kamuoliais".

 

 

plačiau
 
2017.03.11 Kovo 11 –osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas ir Igarkietės Zitos Aleksandrovos (Pinkevičiūtės) rankdarbių parodos atidarymas

     Š.m. kovo 9 dieną  atidaryta buvusios tremtinės, Igarkietės Zitos Aleksandrovos rankdarbių paroda. Parodos atidaryme susirinkobuvę tremtiniai Igarkiečiai, asnamblio „Kauno senjorai“ nariai. Rankdarbių autorė buvo pristatyta, kaip paprasto žmogaus pavyzdys, kuris atlaikė gyvenimo audras ir negandas, darbštumo ir kūrybiškumo dėka. Kaip minėjo pati Z.Aleksandrova (Pinkevičiūtė): „siuvinėjimas, man buvo kaip vaistas nuo visų bėdų“. Parodos dalyviai buvo nustebinti autorės darbų spalvingumu ir temų įvairove.

plačiau
 
2017.02.28 Maisto banko akcija "Kviečiu į svečius" ir Užgavėnių linksmybės Kauno Panemunės snelių namuose

    Gražų, saulėtą paskutinįjį žiemos rytą, margaspalvė kaukėtų persirengėlių minia užplūdo Panėmunės senelių namų kiemą. Čia linksmai sukosi ratu, šoko, dainavo ir senas ir jaunas... Šventėme ne tik Užgavėnes, bet ir organizavome Maisto banko akciją „Kviečiu į svečius“.

plačiau
 
2017 02 22 SENELIŲ NAMUOSE TRADICINĖ GIMTADIENIŲ ŠVENTĖ

Kiekvieną mėnesį tradiciškai švenčiama gyventojų ir Dienos centro lankytojų gimtadienių šventė “Esi mielas, brangus ir reikalingas”.

 Šį kartą papuošti šventę muzikos garsais atskubėjo Kauno I-osios muzikos mokyklos moksleiviai. Profesionaliai paruošti savo specialybės mokytojų, moksleiviai atliko lietuvių liaudies dainų lietuvių kompozitorių interpretacijas, o taip pat ir žinomų klasikų muzikos kūrinius. Gimtadiniams skirtame koncerte skambėjo J.Čiurlionytės, G.Bize, J.Štrauso Ž.b. Liuli ir k t. kompozitorių kūriniai.

plačiau
 
2017 02 14 Šv. Valentino diena su aktoriumi R. Vaitkevičiumi

Šiandien įstaigoje buvo paminėta Šv. Valentino diena. Šia proga aktorius Rimantas Vaitkevičius atvyko su meilės, muzikos ir poezijos kupina programa „13 žiedlapių apie meilę“. Ši nuostabi  muzikinė poetinė kompozicija buvo paremta poetės, pedagogikos mokslų daktarės Stasės Dzenuškaitės eilėmis ir Ovidijaus Vyšniausko muzika.

plačiau
 
Veikia Zitos Aleksandrovos Pinkevičiūtės paroda

SIUVINĖTŲ RANKDARBIŲ PARODA. ZITA ALEKSANDROVA PINKEVIČIŪTĖ.

Daugelis Zitos Aleksandrovos darbų iškeliavo dovanomis po visą pasaulį. Per gyvenimą meistrė atliko virš 60 rankdarbių. Čia eksponuojami likę neišdovanoti darbai.  Kaip prisipažino pati meistrė, siuvinėjimas tapo „priklausomybe“ su pozityviu atspalviu, nes teikė nusiraminimą ir paguodą gyvenimo audrose.

 

  

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  sekantis  >>