į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2016 12 20 Senjorus su artėjančiomis šventėmis sveikina vaikai

    Šiandien Panemunės senelių namuose vaikų klegesys ir juokas netilo nuo pat ankstyvaus ryto. Pirmieji senelius aplankė patys mažiausieji - Šančių lopšelio darželio auklėtiniai. Mažyliai kartu su pedagogėmis Kristina Sakale, Gina Jurevičiene bei Jurgita Dirmontiene paruošė sveikinimo programėlę. 

plačiau
 
2016 12 19 IV –osios Advento žvakelės uždegimas

    Šį rytą senelių namuose buvo neįprastai tylu ir ramu. Tai bene vienintelė diena, kada bendruomenė nesulaukė svečių. Jaukiai pasiruošę stalą, pasigaminę arbatos, senjorai susirinko virtuvėlėje paminėti IV-osios Advento savaitės. Simboliškai buvo uždegtos keturios Advento žvakelės. 

plačiau
 
2016 12 16 M. K. Petrausko muzikos mokyklos koncertas

    Artėjančių Šv. Kalėdų proga M. K. Petrausko muzikos mokyklos mokiniai nutarė padovanoti Panemunės senjorams nusotabią dovaną. Puikus koncertas! Muzikos garsai sušildė širdis, pakylėjo, pradžiugino. Dėkojame mokytojams paruošusiems mažuosius muzikantus. 

plačiau
 
2016 12 16 "Varpo" gimnazijos moksleiviai ne tik pasveikino, bet ir pamokė senjorus...

    Gruodžio 15 d. rytmetis buvo iš tiesų neįprastas...Vos spėjus seneliams papusryčiauti, namai prisipildė jaunatviškos energijos ir šurmulio. „Varpo“ gimnazistai vadovaujami auklėtojos Vilijos Vilkienės jau 8 metai iš eilės lanko senelius didžiųjų švenčių proga. Ne šiaip sau lanko, visada atneša savos gamybos, rankų darbo dovanėlių! Šie mokiniai jau pažįsta daugelį senelių, noriai ir drąsiai su jais bendrauja. 

plačiau
 
2016 12 15 Senjorų susitikimas su Vaišvydavos pagrindinės mokyklos moksleiviais

    Tęsdami kartų bendradarbiavimo skatinimą, tremties istorijos perdavimą jaunimui, vykdydami edukacinę programą "Į laisvę veda mūsų kelias...", keletas tremtinių-senjorų atstovų apsilankė Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje. Susitikimo metu buvęs tremtinys K. Putna ir buvusi politinė kalinė O. M. Gražulienė pasakojo jaunimui apie Lietuvos žmonių trėmimų į Sibirą patirtus išgyvenimus, jų pačių skaudžius atsiminimus. 

plačiau
 
2016 12 14 Maironio gimnazijos Samariečiai nepamiršta Panemunės senjorų

    Kaip ir kasmet, Maironio gimnazijos Samariečiai nepamiršta Panemunės bendruomenės senjorų. Šie metai ne išimtis. Vadovaujami mokytojos Laimos Pocienės, prisikepę nuostabiausių šventininių pyragų gruodžio 14 d. rytmetį merginos patraukė Kauno Panemunės senelių namų link. 

plačiau
 
2016 12 14 KTU inžinerijos licėjaus gimnazistai lankėsi Panemunės senelių namuose

    Pirmą kartą KTU inžinerijos licėjaus gimnazistai lankėsi Panemunės senelių namuose. Moksleiviai vodovaujami mokytojos Rasos Ušinskaitės, eilėmis bei dainomis pasveikino senjorus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, įteikė senjorams pradinukų pagamintus atvirukus.

plačiau
 
2016 12 13 Pasveikinti gruodžio mėnesį gimę senjorai

    Sulaukus balto ir šaltesnio, nei įprastai gruodžio mėnesio, jaukiai ir šiltai pasveikinti šį mėnesį gimę Panemunės senelių namų bendruomenės nariai. Šį gražų ir šventinį laiką gimtadienius šventusių senelių namų ir dienos centrų lankytojų buvo net aštuoni.

plačiau
 
2016 12 09 Dramos studijos pasirodymas ir Šv. Mato gimnazijos sveikinimo akcija

    Kauno Panemunės senelių namų Dienos centro Dramos studijos senjorai advento metu vaidino J. Žemaitės „Tris mylimas“.  Vaidmenis atliko dienos centro lankytojai: A. Černienė, A. Jasiukaitienė, V. Gegeckienė, S. Venckienė, V. Lekeckas. Spektaklį žiūrovai priėmė labai šiltai ir emocingai. Atsisveikindami renginio dalyviai dėkojo už malonų renginį ir šiltas emocijas. 

plačiau
 
2016 12 08 Senjorų ansamblis koncertavo Prienų globos namuose

    Tęsiant gražią tarpusavio draugystę tarp Kauno Panemunės senelių namų ir Prienų globos namų bendruomenių, tremtinių - senjorų ansamblis priešadventiniu laikotarpiu dovanojo kolegoms šventinį koncertą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  sekantis  >>