į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
Tapk savanoriu!

 
 
2017.05.12 Vykdoma senjorų savarankiškumo palaikymo programa Pyragaičiai – „Bulvytės“

Šį rytą, padedami socialinių darbuotojų ir praktikantų, senelių namų gyventojai gamino pyragaičius – „Bulvytes“. Senjorai, patys pagaminę gardumynus, tą dieną jais vašino ne tik visus Senelių namų gyventojus, pamalonintos buvo slaugytojos ir buhalterės, kurios tą dieną šventė savo Tarptautinę profesinę šventę. 

plačiau
 
2017 05 11 Tarptautinei Judėjimo sveikatos labui dienai paminėti "Judrioji popietė"

Š.m. gegužės 11d. mūsų įstaigoje vyko "Judrioji popietė",  skirta Tarptautinei Judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Jos metu vyko mankšta žaidimai-futbolas, taiklumo, vikrumo rungtys. Šioms veikloms buvo panaudotos   įvairios kineziterapijos priemonės: balionai, lankai,  spalvingi kamuoliukai ir  juostos.

plačiau
 
2017 04 27 Pranešimas

PRANEŠIMAS APIE KAUNO PANEMUNĖS SENELIŲ NAMŲ LIKVIDAVIMĄ

 

Kauno Panemunės senelių namai yra socialinių paslaugų biudžetinė įstaiga, teikianti stacionarias ir nestacionarias socialines paslaugas. Namai finansuojami iš Lietuvos Respublikos valstybės, Kauno miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) biudžetų, taip pat kitomis teisės aktų nustatyta tvarka gautomis lėšomis. Namų savininkė yra Savivaldybė (klasifikatoriaus kodas 111106319) (toliau – savininkas). Savininko teises ir pareigas įgyvendina Savivaldybės taryba. Namai yra viešasis juridinis asmuo, įregistruotas Juridinių asmenų registre, turintis juridinio asmens kodą 135144221, antspaudą su savo pavadinimu ir blankus, sąskaitas Lietuvos Respublikoje įregistruotose banko įstaigose. Namų veikla organizuojama vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymu, kitais įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymais, kitais teisės aktais ir Nuostatais. Namų adresas – Kurtinių g. 1D, LT-45431 Kaunas, Lietuvos Respublika.

Kauno miesto Savivaldybės tarybos 2017 m. balandžio 25 d. sprendimu Nr.T-219 “Dėl  Kauno Panemunės senelių namų veiklos nutraukimo ir likvidavimo“ biudžetinė įstaiga Kauno Panemunės senelių namai (įstaigos kodas Juridinių asmenų registre -  135144221, buveinės adresas -  Kurtinių g. 1 D, Kaunas) likviduojama.

Biudžetinės įstaigos Kauno Panemunės senelių namų likvidacijos pradžia 2017 m. balandžio 25 d., pabaiga - 2017 m. birželio 30 d. Kauno miesto Savivaldybės tarybos sprendimu įstaigos likvidatore skiriama Aldona Krinickienė. Informacija telefonu (8 37) 34 52 55.

 
 
2017 04 20 Gimtadienių šventė su Pilėnų pagrindinės mokyklos „Talentų show“

Tradicinė senjorų gimtadienių šventė „Esi mielas, brangus ir reikalingas“, švenčiama kas mėnesį šį kartą buvo kiek kitokia. 

plačiau
 
2017 04 13 Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro vaikų darželio sveikinimo akcija

    Artėjant Šventoms Velykoms, senelių namuose sujudimas.  Ankstyva rytą  Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro vaikų darželio vaikučiai atskubėjo padėti senjorams marginti margučius. 

plačiau
 
2017 04 03 Pas senelius  lankėsi norvegų delegacija iš Os miestelio socialinės globos namų

Kauno Panemunės senelių namai maloniai sutiko sveikatos priežiūros specialistų delegaciją iš Norvegijos Os miestelio socialinės globos namų.

Vizito metu svečiai buvo šiltai pasitikti dainomis, su duona ir druska, supažindinti su Kauno Panemunės senelių namuose veikiančiais slaugos, globos skyriais,  senjorų Dienos centrais.  Vėliau abiejų globos namų darbuotojų  buvo  surengtas  įstaigos  veiklų  pristatymas, bendra diskusija, slaugytojo darbo veiklos  palyginimas  globos įstaigose.  Su ypatingu dėmesiu darbuotojų  buvo peržiūrėti abiejų globos namų  parengti filmukai apie įstaigų veiklą.

 

 

 

plačiau
 
2017 04 03 Juoko, melagių dienos paminėjimas

Juokas- vaistas nuo visų ligų

Sakoma, kad juokas- pats geriausias vaistas nuo visų ligų. Juokas stiprina imunitetą, apsaugo nuo stresų ir kraujyje didina endorfinų – laimės hormonų – kiekį. Mokslininkai įrodė, kad kiekvieną kartą, kai jūs juokiatės, organizme lėtėja senėjimo procesai. Su šia įkvepiančia mintimi dienos socialinės globos centras „Demencija“ paminėjo juoko ir melagių dieną.

 

 

plačiau
 
2017 04 03 Atvyksta Norvegų delegacija iš OS miestelio socialinės globos namų

 

KAUNO PANEMUNĖS SENELIŲ NAMUS 2017 M. BALANDŽIO 3 D. (PIRMADIENĮ) APLANKYS NORVEGŲ DELEGACIJA IŠ OS MIESTELIO SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ.

GRUPĖS VADOVĖ VIDA KRIPATYTĖ – HELLAND.

 

Vizito programa:

 

13.30 val. Svečių pasitikimas Kauno Panemunės senelių namuose

 

 14 val. Ekskursija po Kauno Panemunės senelių namus (slaugos sk., globos-demencijų sk.,  dienos centrą "Demencija")

 

14.40 val. Diskusija „Slaugos darbo veiklos palyginimas globos įstaigose“

 

15.50 val. Edukacinis užsiėmimas „Lietuviški margučiai“

 

16.25 val. Svečių išlydėjimas, atsisveikinimas, pakeliui trumpam stabtelėsime prie Senjorų dienos centro Pušų g. 6

 
 
2017 03 24 paskaita "Vanduo ateičiai"

Mes visi kasdien milžiniškais kiekiais naudojame vandenį įvairiausiomis savo reikmėms, net nesusimąstydami, kad be vandens nė vieną gyvo organizmo ląstelė negalėtų išgyventi, lygiai taip pat pamirštame, kad patys didžiąja dalimi esame sudaryti iš vandens, kuris mums reikalingas kaip gyvybės eliksyras. Todėl pasaulinė vandens diena yra puiki galimybė prisiminti, koks vanduo yra reikšmingas mums, gamtai, visai aplinkai ir išlikimui.

 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  sekantis  >>