į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2018 07 18 Pažaislio vienuolynas- baroko architektūros perlas

  Liepos aštuonioliktąją Kauno Panemunės socialinės globos namų gyventojai ir dienos centrų lankytojai nepabūgo itin karštos saulės ir drauge apsilankė Pažaislio vienuolyne. Su Pažaislio kultūros ir turizmo centro gide susitikome priešais bažnyčios fasadą, kurio grožis ir XVII menantys papuošimai, grakščios linijos nuteikė intriguojančiai kelionei po šio vienuolyno istorijos vingius.

plačiau
 
Kviečiame lankyti dienos socialinės globos centrą

plačiau
 
2018 07 05 Minime Valstybės (karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną)

         Minint šią svarbią valstybė datą šventės dalyvius pasveikino direktorė S.Gružauskienė.Renginys prasidėjo Lietuvos himnu, atliekamu renginio dalyvių.  Į šventę atvyko šeimyninis ansamblis Širmulių šeimyna. Mama Aldona Širmulienė kartu su dukromis  dainavo ir grojo keletu instrumentų, žinomoms dainoms pritarė ir senjorai. 

plačiau
 
2018 06 27 Lankomės Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje

   Vasara- puikus metas keliauti, naujų žinių pasisemti, o kas primiršta- prisiminti, todėl džiaugiamės sulaukę kvietimo apsilankyti Istorinėje prezidentūroje, lauko fotografijų  parodoje „Pirmoji Lietuvos respublika (1918-1940 m.): didieji pasiekimai“ ir dalinamės įspūdžiais.

   Nuvykus į Prezidentūros kiemelį, mus tradiciškai pasitiko edukatorius ir gidas Gediminas Kasparavičius, kuris iš karto nuteikė intriguojančiai- kalbėsimės apie Lietuvos istorijos laikotarpį, kuris pasižymėjo ypatingais pasiekimais ir laimėjimais įvairiose srityse- švietimo, sporto, inžinerijos, verslo, kultūros.

plačiau
 
2018 06 22 Jauki ir spalvinga tradicinė Joninių ir gimtadienių šventė

        Ši tradicinė, kasmet globos namuose švenčiama, šventė šiais metais buvo paminėta kiek kitaip. Buvo nuspręsta šventę daryti parko pusėje, lauko pavėsinėje, arčiau gamtos. Renginio metu prisiminta dalis senųjų lietuvių liaudies tradicijų. Šventėje panaudoti pagrindiniai Joninių (Rasų) šventės elementai - vandens, ugnies ir žolelių, nebuvo apsieita  ir be paparčio žiedo ieškojimo...

 

plačiau
 
2018 06 15 Dalyvaujame tarptautinėse bėgimo gatvėmis varžybose Lenkijoje

        Šių metų birželio 14 dieną, kaip ir kasmet, mūsų gyventojai dalyvavo XVI neįgaliųjų gatvės bėgimo varžybose, vykusiose Lenkijos mieste Suvalkuose. 500 metrų bėgimą organizavo Suvalkuose įsikūrę Neįgaliųjų Globos namai "Kalina" . Parsivežėme dalyvio diplomus, taurę, daug dovanų ir šiltus įspūdžius. Ačiū organizatoriams!
 

 
 
2018 06 14 Minime gedulo ir vilties dieną

          Š.m. birželio 14 d. paminėta Gedulo ir vilties diena. Ta proga gyventojai dalinosi prisiminimais, dainuotos tremtinių dainos. Įstaiga sulaukė ir vertingos dovanos - gyventoja Ona Gražulienė padovanojo įstaigai knygą „Laisvųjų testamentai“, kurioje surašyti vertingi istoriją liudijantys Lietuvos partizanų ir jų ryšininkų prisiminimai. Knygoje publikuojami ir mūsų gyventojos O. Gražulienės prisiminimai, kurie iki ašarų sujaudino renginio dalyvius. Renginio pabaigoje buvo parodytas dokumentinis filmas apie tremtį.

 

 

 

 

 
 
Kauno Panemunės socialinės globos namuose- džiaugsmingos vasaros sutiktuvės

   2018 m. birželio 4 dieną Kauno Panemunės socialinės globos namuose džiaugsmingai pasitikome vasarą. Šiltą ir maloniais saulės spinduliais kutenantį rytą globos namų gyventojai, dienos centrų lankytojai, darbuotojai bei svečiai nuotaikingai rinkosi į vidinį kiemelį, kur buvo pasitikti su muzika bei vaišėmis. Vasaros sutiktuvių proga visiems susirinkusiems savo dainas dovanojo kapela „Šaltinis“ (vadovė Aurelija Boreišienė), tremtinių kolektyvas „Kauno senjorai“ (vadovė Lina Kelertienė), o linksmas istorijas pasakojo šmaikščioji Stefa Navardaitienė.

plačiau
 
Panemunės socialinės priežiūros centras- - kviečiame lankyti!

plačiau
 
2018 05 25 tarptautinė kaimynų dienos minėjimas Panemunės globos namuose

          Šį kartą mūsų kaimynais tapo Panemunės globos namų gyventojai, personalas bei šalia gyvenanatys panemuniečiai.  Kaimynų diena yra dar viena puiki proga visiems kartu susieiti, pasidalinti savo šypsenomis, pabūti visiems kartu.

      Kartu su LR Seimo narių Aurelijus Veryga ir Gediminas Vasiliauskas, padėjėjomis Vaida Pranauskaitė ir Rūta Zabelienė aplankėme Panemunės  senelių namų gyventojus. Jų aplankyti atvyko ir  metų Kaunietės titulą pelnusi talentinga  menininkė Jolanda Šmidtienė  bei ilgametė ,,Grok Jurgeli“ šeimininkė Stefa Navardaitienė ir šaunus muzikantų kolektyvas.  Policijos pareigūnė Rasa Zinkevičienė įteikė seneliams dovanų ir palinkėjo jiems būti atsargiems kelyje, o kad jie saugiai jaustųsi kelyje, jiems dovanojo atšvaistus.

       

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  sekantis  >>