į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2017 12 19 Artėjančių gražiausių metų švenčių proga senjorus sveikina Kauno rajono moksleiviai

                 Nuo pat ryto Kauno Panemunės socialinės globos namuose buvo girdėti šventiškas šurmulys, vaikų klegėjimas, dainelės, eilėraščiai. Dienos socialinės globos padalinio senjorus atvyko pasveikinti netolimi svečiai iš Kauno rajono - Šlienavos pagrindinės mokyklos pirmokai. 

plačiau
 
2017 12 14 Panemunės globos namuose choro "Allegro" programa

             Ši Advento popietė Panemunės  globos namų senjorams buvo iš tiesų nepaprasta. Tokio gausaus būrio daininikų šie namai dar nebuvo "matę". Veršvų gimnazijos choras "Allegro"  su ilgamete vadovė L. Kasparevičienė,  bei solistu E.Bavykinu parengė puikią muzikinę programą "Kartų tėkmė". 

plačiau
 
2017 12 08 Kaniterapijos užsiėmimas Demencijų dienos centre

VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose dienos centre „Demencija“  gruodžio 8 – ąją lankėsi kaniterapijos pagalbos centro darbuotojas su  Berno Zenenhundo veislės trijų metų augintiniu Estu.

                         

plačiau
 
2017 12 11 Šv.Mato gimnazijos bendruomenė sveikina senjorus

       Kaip ir kas met Šv.Mato gimnazijos bendruomenė  nepamiršo Panemunės senjorų. Kartu su senjorais buvo paminėta Advento pradžia ir simboliškai uždegta žvakelė. 

plačiau
 
2017 12 08 Panemunės pradinės mokyklos moksleiviai senjorams padeda pasiruošti šventei

  Prieš kalėdas Panemunės globos namai atgyja, prisipildo vaikšku šurmuliu, džiaugsmu ir juoku. Panemunės pradinės mokyklos bendruomenė daugelį metų rūpinasi ir globoja mūsų senjorus. 

plačiau
 
2017 11 23 Gimtadienių šventė su Rokų gimnazistais. Socialinis projektas "Bendraukime"

           Senjorų gimtadienių šventė "Esi mileas, brangus ir reikalingas" nepaiseina be mielų svečių. Šį kartą Rokų gimnazijos bendruomenė, kelinti metai iš eilės vykdydama socialinį projektą "Bendraukime", nepamiršo Panemunės senjorų. 

plačiau
 
2017m. lapkričio 17 d. Tarptautinės nerūkymo dienos minėjimas

                   Š.m.lapkričio 17 d. VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose gyventojams paskaitą apie rūkymo žalą ir prevenciją, pravedė LSU studentai: Vaineta Žagunienė  bei Tomas Matz. Senjorams buvo pasakojama apie rūkymo  priežastis, bei šio žalingo įpročio  sukeliamas  ligas ir jų pasekmes. 

plačiau
 
201711 09 A.Gridin fondo akcija "Sušildykime vieni kitus"

             Sulaukiant vis daugiau dėmesio, palaikymo bei gerų emocijų ir šiais metais, rudeniui besibeldžiant, trumpėjant dienoms ir saulės spinduliams, Aleksandro Gridino labdaros fondas inicijuoja tradicinę socialinę mezgimo akciją: ,,Sušildykim vieni kitus”. 

          

plačiau
 
2017 11 08 Senjorai lankosi Maironio lietuvių literatūros muziejuje

2017 11 08 Senjorai lankosi Maironio lietuvių literatūros muziejuje

 

                Ruduo- susikaupimo, ramybės metas, kai norisi šilumos, jaukios užuovėjos, šilto bendravimo. Būtent taip- šiltai ir jaukiai Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorus lapkričio 8-ąją sutiko Maironio lietuvių literatūros muziejaus darbuotojos. 

plačiau
 
2017 11 06 Pyragų diena- dalintis gerumu

           Graži pyragų dienos idėja neaplenkė ir Kauno Panemunės socialinės globos namų- lapkričio 6-ąją tiek stacionaro, tiek dienos centro senjorai puikiai nusiteikę plušėjo savo virtuvėlėse, ir netrukus visi namai prisipildė gardžių pyragų aromatų. 

 

 

           

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  sekantis  >>