į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2016 01 21 Renginys "Krikščionių vienybė"

    2016 m. sausio 20 d. senelių namuose vyko renginys „Krikščionių vienybė“. Jame dalyvavo senelių namų gyventojai ir dienos centrų lankytojai, taip pat svečiai iš Lietuvos lenkų sąjungos Kauno skyriaus, ansamblis „Inkaras“. Renginį  pradėjo soc. darbuotoja S. Karasevičiūtė, kuri glaustai ir vaizdžiai papasakojo apie Lietuvos religines bendruomenes. 

 

 

plačiau
 
2016 01 13 Atminkime Sausio 13-ąją

    Prabėgus 25-eriems metams po 1991 m. sausio 13 d. įvykių, kaip ir kasmet, Kauno Panemunės senelių namuose, kitose institucijose ir vėl sužibo atminties žvakelės, kuomet tyloje prisiminėme tuos, kurie tądien žuvo už Lietuvos laisvę. Kasmet minint šią ypatingą datą esame dėkingi, kad galime kurti laisvą dabarties Lietuvą.

 

plačiau
 
2016 01 12 Senjorų susitikimas su studentais

    VŠĮ Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro studentai, būsimieji socialinio darbuotojo padėjėjai susipažino su Pagyvenusių žmonių dienos centro veikla ir teikiamomis socialinėmis paslaugomis. Socialinė darbuotoja I. Žilinskienė trumpai papasakojo studentams dienos centro įkūrimo įstoriją, apžvelgė veiklos pradžią. Jaunimas pabendravo su lankytojais, aktyviai domėjosi vykdoma veikla.  

 

 

plačiau
 
2016 01 07 Tremtinių susitikimas Trijų Karalių šventėje

    Buvę tremtiniai, politiniai kaliniai ir jų bendraminčiai nepabijoję žvarbaus žiemiško oro rinkosi paminėti Trijų Karalių šventės, aptarti Krizių centro asmenims, nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos, metinės veiklos rezultatus, pasveikinti vieni kitus su nauja darbų pradžia, su Naujaisiais Ugninės beždžionės metais.

    

plačiau
 
2015 12 23 Šv. Kūčių vakarienė

    Gražiausios žiemos šventės Šv. Kūčios ir Kalėdos šiais metais pasitiktos su ramybe, viltimi ir tikėjimu. Kauno Panemunės senelių namų gyventojai, darbuotojai, svečiai Šv. Kūčių išvakarėse rinkosi melstis Šv. Mišiose. Po Šv. Mišių skambėjo tremtinių - senjorų klubo „Kauno senjorai“ giesmės. Vėliau visi susėdo prie bendro Šv. Kūčių stalo. 

plačiau
 
2015 12 18 Senelių namuose skambėjo kalėdinės giesmės

    Gruodžio 18 d. Kauno Panemunės senelių namuose skambėjo kalėdiniai muzikos akordai. Artėjančių švenčių nuotaika ir viltingas Šv. Kūčių laukimas paskatino visus bendruomenės narius stabtelti akimirkai, pasidžiaugti šiuo nepaprastu laiku, visiems kartu pabūti ir suprasti, kokie ypatingi vienas kitam esame. 

plačiau
 
2015 12 15 Gimtadienių šventės proga A. Smetonos gimnazijos moksleiviai sveikina senjorus

    Gruodžio mėnesio gimtadienių šventė “Esi mielas, brangus ir reikalingas” iš tiesų buvo kitokia nei įprastai. Šį mėnesį gimusiems senjorams tikrai pasisekė. Visa aplinka tarsi persmelkta šventinės nuotaikos. Žinoma, gruodis svarbus ne tik dėl gyventojų gimtadienių šventės. Šį mėnesį švenčiama ir Kristaus gimimo diena, Šv. Kalėdos. 

plačiau
 
2015 12 14 Tarptautinė Žmogaus teisių diena

    2015 m. gruodžio 14 d. Kauno Panemunės Senelių namuose kaip ir kasmet paminėta Tarptautinė žmogaus teisių diena. Ta proga vyko senjorų popietė diskusija Ko aš noriu?". Teisėti norai yra geriausiai suprantami, atsižvelgiant į  kiekvieno žmogaus asmenybės aspektus: fizinį, emocinį intelektinį ir dvasinį. Didžiausias pagyvenusių žmonių emocinis poreikis – draugystė, šiluma ir supratimas. 

plačiau
 
2015 12 11 Generolo P. Plechavičiaus kadetų mokyklos moksleivių sveikinimai artėjančių švenčių proga

    Š. m. gruodžio 11 dieną į Kauno Panemunės senelių namus atvyko Generolo P. Plechavičiaus kadetų mokyklos moksleiviai, kurie buvo paruošę seneliams nuotaikingą programą. Visų pirma, kadetai trumpai papasakojo apie mokyklos misiją, mokymosi programą, elgesio ir  mokyklinės aprangos ypatybes. 

plačiau
 
2015 12 12 Kelionė po ergoterapijos studentų sukurtą meno terapijos pasaulį

    Gruodžio 10 dieną Kauno Panemunės senelių namams Kauno kolegijos Ergoterapijos studijų programos studentai ir dėstytojai padovanojo trumpą kelionę į jų pačių sukurtą meno terapijos pasaulį. Senelių namų gyventojams ir darbuotojams buvo pristatyta antro kurso ergoterapijos studentų kūrybinių darbų paroda „Kūrybiškai apie ergoterapiją su Kauno kolegijos studentais“. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  sekantis  >>