į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2015 07 27 Senelių namuose Gimtadienių ir Oninių šventė su "Jotijos" folkloriniu ansambliu

             Šiandien senelių namuose buvo švenčiama tradicinė Gimtadienių šventė "Esi mielas, brangus ir reikalingas", bei  minimi Onų vardadieniai. Šventėje dalyvavo Kauno folklorinis ansamblis "Jotija". Tradiciškai buvo pasveikinti visi liepos mėnesį gimtadienius švenčiantys gyventojai. Vienam iš jų šis gimtadienis neelinins - Jubiliejinis, 90-asis. Onutės buvo pasveikintos eilėmis bei gėlių vainikais. Visi šventės dalyviai vaišinosi pačių senolių iškepta Onutės duonele.

plačiau
 
2015 07 24 Pasiruošimas Oninėms pakvipo šviežia duonele...

               Artėja Oninių šventė, rugių derliaus nuėmimo, pirmų bulvių kasimo, duonos ir medaus šventė. Besiruošdami artėjančiai tradicinei šventei, senelių namų senjorai susirinko kepti duonelę. Atsakingas darbas vyko naujojoje virtuvėlėje, kuria labai džiaugiasi ne tik seneliai, bet ir darbuotojai. Nauja, švari ir graži aplinka visus nuteikia optimistiškai, įkvepia darbui. 

plačiau
 
2015 07 17 Kauno Panemunės seneliai renka vasaros derlių

2015 07 17 Kauno Panemunės seneliai renka vasaros derlių 

 

                Nuo pat ankstyvo ryto Panemunės senelių namų gyventojai susiruošė į Senjorų sodelį. Čia jau sviro ant šakų raudoni, sunokę serbentai , "prašėsi" nuskinami...

             

 

plačiau
 
2015 06 30 Kauno pagyvenusių moterų centro ansamblio "Žara" koncertas

Kauno Panemunės senelių namus aplankė  Šančių pagyvenusių moterų centro ansamblis "Žara" ( vadovas Vincentas Kursa). Nepaisant dalyvių brandaus amžiaus, kolektyvas dovanojo senjorams skambias, jaunystę primenančias dainas ir džiugią nuotaiką. 

plačiau
 
2015 06 25 Senjorų pažintis su Raudondvario pilies dvaru

    Gėrėdamiesi gražiu vasarišku oru, kuomet norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, senjorai turėjo galimybę susipažinti su Raudondvario pilies dvaru – XVII a. pr. Lietuvos renesanso architektūros paminklu, didingai įsikūrusiu Nevėžio dešiniojo kranto aukštutinėje  terasoje. 

plačiau
 
2015 06 23 Gimtadienių šventę ir Joninės švenčiame kartu su Ruklos globos namų kolektyvu

MES IR VĖL TRAUKIAM Į KELIONĘ

Mes, Ruklos globos namų gyventojai, pabuvoję savo rajono senelių namuose, pavažinėję po kaimyninį Kaišiadorių rajoną, aplankę Ukmergės bei Kėdainių rajone gyvenančius savo likimo brolius ir seses, dar neužmiršę įspūdžių iš kelionės į sostinę – Valdovų rūmus, namuose nusėdėt negalim. Taip gera pasidairyt, kaip kiti savo namuose tvarkosi, o ir save norim parodyt.

 

 

plačiau
 
2015 06 19 Taikos ir maldos popietė

2015 metų birželio 19 d. Senelių namuose vyko Taikos ir maldos popietė. Susirinkę gyventojai pasidalino mintimis apie  tarpusavio santykius, pagarbą esančiam šalia o tuo pačiu ir taiką  visame pasaulyje. 

plačiau
 
2015 06 19 Pagyvenusių žmonių dienos centre - galimybė senjorams naudotis internetu

    Kauno Panemunės senelių namų Pagyvenusių žmonių dienos centre senjorai jau mėnesį laiko gali džiaugtis galimybe naudotis internetu. Kai kurie jų internetiniu ryšiu naudojasi bendraudami su vaikais, anūkais, gyvenančiais užsienyje, kiti skaito naujienas, ieško įdomios informacijos. 

 

 

plačiau
 
2015 06 15 Gedulo ir vilties dienos minėjimas

    Poeto B. Brazdžionio eilėmis pradėtas Gedulo ir Vilties dienai skirtas minėjimas, leido atsigręžti į tragišką istorijos sukaktį, Lietuvos įvykius, kuomet 1941 metais lietuviai ištisomis šeimomis buvo tremiami į Sovietų Sąjungos gilumą, Sibirą. 

plačiau
 
2015 06 11 Tremtinių-senjorų klubo lankytojai dalyvavo XIII tarptautinėse bėgimo varžybose Lenkijoje

      Tradicija jau tapo senjorų išvyka į Lenkijoje įsikūrusius globos namus "Kalina". Ilgalaikis įstaigų tarpusavio bendradarbiavimas - galimybė apsilankyti vieniems pas kitus, pasisemti socialinio darbo patirties, susidaryti įspūdį apie tai, kaip dirbama šioje srityje skirtingose šalyse, o senjorams tai galimybė pabendrauti, pasisvečiuoti, susipažinti su kita kultūra, žmonėmis. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  sekantis  >>