į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2015 03 23 Senjorų laisvalaikis Šv. Velykų belaukiant

      Laukdami gražiausių metų švenčių, kada atgyja gamta, kada paukščiai giesmėmis džiugina kiekvieno mūsų akis ir ausis, o širdyje prisikėlimo jausmas – suvokiame, kad Šv. Velykos jau čia pat. Tokio gražaus jausmo apimti krizių centro lankytojai susirinkę į užsiėmimą nutarė paįvairinti savo laisvalaikį ir pasipuošti Šv. Velykoms. Besišnekučiuodami senjorai piešė, karpė, klijavo popierinius kiaušinius ir juos dekoravo klijuodami jų pačių susuktais popieriaus gabalėliais. 

 

 

plačiau
 
2015 03 20 Tarptautinės Žemės dienos minėjimas su Garliavos neįgaliųjų ansambliu "Sarma"

           Tarptautinė Žemės diena šiemet tikrai ypatinga. Tai ne tik lygiadienio (kai dienos ir nakties trukmė susilygina), bet ir Saulės užtemimo diena.

      

plačiau
 
2015 03 17 Gripo epidemija atšaukiama

    Vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. A-786 Kaune gripo epidemija atšaukiama. Kauno Panemunės senelių namuose šešias savaites trukęs karantinas taip pat atšaukiamas.

 

 

plačiau
 
2015 03 13 Moksleivių piešinių ir rašinių konkurso laureatų darbai

2015 metų moksleivių piešinių ir rašinių konkurso

                               "Tremtinių vaikystė Sibire"                               laureatų darbų galerija

plačiau
 
2015 03 13 Moksleivių piešinių-rašinių konkurso apdovanojimo renginys

    2015 m. kovo 13 d. Kauno Panemunės senelių namų asmenų, nukentėjusių nuo sovietinės okupacijos, krizių centras ir Igarkos tremtinių brolija jau devintąjį kartą surengė moksleivių piešinių ir rašinių konkursą. Šiais metais pasirinkta konkurso tema - „Tremtinių vaikystė Sibire“.

 

plačiau
 
2015 03 12 Pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojų darbų parodos atidarymas

    2015 m. kovo 12 d. Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje duris atvėrė Kauno Panemunės senelių namų Pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojų darbų paroda. Parodos svečius šios gražios iniciatyvos proga pasveikino Panemunės seniūnė Rasina Žolynienė, bibliotekos vedėja, Kauno Panemunės senelių namų Krizių centro padalinio vadovė Raminta Gailevičiūtė.

plačiau
 
2015 03 10 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas su daina Lietuvai

    Kovo 11 d. sukanka 25 metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas. Šis įvykis ir data svarbi kiekvienam iš mūsų, todėl kovo 10 d. Kauno Panemunės senelių namuose visa bendruomenė susirinko paminėti šią gražią ir Lietuvai ypatingą dieną. 

plačiau
 
2015 03 10 Moksleivių piešinių - rašinių konkurso apdovanojimo renginys

KVIEČIAME !!!

 

Kovo 13 d. (penktadienį)  11.00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejaus salėje (adresu K. Donelaičio g. 64) vyks piešinių ir rašinių konkurso „Tremtinių vaikystė Sibire“, kurį organizavo Igarkos tremtinių brolija ir Kauno Panemunės senelių namų krizių centras, asmenims nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos, apdovanojimo renginys.

           Konkursą globoja Seimo narė Vida Marija Čigriejienė. Maloniai kviečiame dalyvauti. Renginys nemokamas.

 
 
2015 02 26 Senelių namuose - išankstiniai rinkimai Į Kauno miesto valdžią

    Ketvirtadienio rytmetį Senelių namuose balsuoti rinkosi aktyviausi ir pilietiškai nusiteikę senjorai. Čia vyko išankstinis balsavimas į savivaldą. Laukdami savo eilės balsuoti, senjorai tarpusavyje diskutavo, sprendė aktualias Kauno problemas ir svarstė, kokia valdžia vadovaus miestui šiais metais. Balsavusieji buvo gerai nusiteikę ir didžiavosi savo atlikta pareiga.

plačiau
 
2015 02 25 Eriko Tamašausko - kandidato į Kauno miesto merus vizitas senelių namuose

    Artėjantys rinkimai į Kauno miesto savivaldybės mero postą ir tarybą neabejotinai svarbūs tampa ir senjorams, kuriems rūpi Kauno miesto gerovė. Todėl kandidatai į šias pozicijas, apsilankantys Kauno Panemunės senelių namuose, sulaukia itin aktyvaus senjorų dėmesio. Prieš artėjančius rinkimus, laiko surado ir senjorams prisistatyti atvyko kandidatas į Kauno miesto savivaldybės mero postą – Erikas Tamašauskas. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  sekantis  >>