į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2014 10 16 „Kauno senjorai“ dalyvavo XI Tarptautiniame Animacijos ir teatrų festivalyje Lenkijoje

    Kauno Panemunės senelių namų krizių centro, asmenims nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos, lankytojų choras „Kauno senjorai“ dalyvavo XI Tarptautiniame Animacijos ir Teatrų festivalyje Lenkijoje, kur pristatė teatralizuotą muzikinį pasirodymą su lietuvių liaudies dainų inscenizacija „Saulala raudona“.

plačiau
 
2014-10-16 Žvarbų spalio vakarą Tvarkos ir Teisingumo partijos atstovai sušildė senjorų širdis linksmomis dainomis

    Senelius džiugino, žymaus atlikėjo, Martyno Beinario koncertas, inicijuotas Tvarkos ir Teisingumo partijos atstovų. Svečiai maloniai bendravo su senjorais, Kauno miesto tarybos narė A. Ručienė išsamiau pristatė partijos veiklą, bei visi kartu linksmai dainavo.

plačiau
 
2014 10 15 "Virtuvėje su šefu senjoru"

     Spalio 15d. Kauno Panemunės senelių namuose vyko "Kulinarinė kelionė - virtuvėje su šefu senjoru", kuriai vadovavo senelių namų gyventojai.

plačiau
 
2014 10 09 J.Grušo meno vidurinės mokyklos Kauno Panemunės senelių namų ir bendras meninis socialinis projektas

    Š.m. spalio 9 d. Panemunės senelių namuose susirinko senoliai ir Dienos centro lankytojai, bei J.Grušo meno vidurinės mokyklos moksleiviai. Jaunuoliai fotografavo akimirkas iš senjorų gyvenimo. Vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu kartu darbavosi senoliai ir jaunimas

plačiau
 
2014 10 08 Paskaita-praktinis užsiėmimas: Gydomieji garsai su Egidijumi Šeštoku

Šiandien Pagyvenusių žmonių dienos centre vyko šiek tiek neįprastas susitikimas. Šiuolaikinio pasaulio skubėjime ir nuolatinėje rūpesčių karuselėje įsisukusiam žmogui  būtina stabtelėti, įsiklausyti ir išgirsti šalia esančio žmogaus kvėpavimą, išgirsti savosios širdies plakimą... Tik nurimus protui, tyloje, galima išgirsti tikrąjį savo balsą, rasti teisingą atsakymą ar problemos sprendimą.

plačiau
 
2014 10 06 Saulėtą rudens popietę Senjorai praleido Kadagių slėnyje

    Krizių centro lankytojai saulėtą rudens popietę apsilankė Kauno Marių regioniniame parke esančiame Arlaviškių kadagyne. Šlaito viršumi vingiavo takas, nuo kurio atsivėrė unikali kadagių prismaigstyta panorama su mariose išnirusia Dabintos sala. Pažintis su draustiniu buvo išties nuostabi. Saulėta ir šilta diena, puiki nuotaika, senjorų dainos, grynas oras, klevų lapų grožis kadagių apsuptyje, viskas aplink žavėjo ir leido didžiuotis nepaprastos mūsų Lietuvos gamta.

plačiau
 
2014 10 06 Senjorų raštingumo poprietė "Kai aš mažas buvau"


     Senjorų raštingumo poprietė "Kai aš mažas buvau"

 

“Diena be mokslo – tuščiai praleista diena.

Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko”

Albertas Einšteinas


 

plačiau
 
2014 10 02 Senjorus sveikino Vytauto Didžiojo universiteto studentai

      Pagyvenusių žmonių mėnesio proga senjorus sveikino jaunimas studijuojantis Vytauto Didžiojo universitete, bei trys studentai iš užsienio, kurie į Lietuvą atvykę per mainų programą.

plačiau
 
2014 10 01 Tarptautinei Pagyvenusių žmonių dienai paminėti surengtas solinis darbuotojos koncertas

    Spalio 1-ąją minima tarptautinė Pagyvenusių žmonių diena. Specialiai šiai progai skirtame soliniame socialinės darbuotojos Ramintos Gailevičiūtės koncerte skambėjo linkėjimai, dainos, eilės senjorams. Sveikatos, stiprybės, dvasinio gėrio, mokėti džiaugtis kiekvienu gyvenimo etapu kaip dovana savo laiškuose senjorams linkėjo Seimo narė Vida Marija Čigriejienė bei Kauno miesto savivaldybės Meras Andrius Kupčinskas. Bendruomenės vardu perduoti įstaigos Direktorės Aldonos Krinickienės sveikinimai pradžiugino senjorus, sušildė jų širdis, suteikė gražių emocijų koncerto metu.

plačiau
 
2014 09 26 Socialinių darbuotojų dienos proga – gėlės ir sveikinimai

    Kauno Panemunės senelių namuose profesinės Socialinių darbuotojų dienos proga sveikinimai skambėjo įstaigoje dirbantiems socialiniams darbuotojams. Įstaigos Direktorė A. Krinickienė dėkojo socialiniams darbuotojams už jų meilę, rūpestį, atsidavimą darbui, už supratimą slaugant pagyvenusius ir senus žmones. Tuo tarpu bendruomenės vardu įstaigos Direktorei A. Krinickienei padėkota ne tik už socialinį darbą Senelių namuose, tačiau ir už neišsenkančią energiją, stiprybę, puikų vadovavimą, bei gebėjimą suburti gerai ir su meile dirbantį socialinių darbuotojų kolektyvą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   sekantis  >>