į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2014 07 04 Valstybės dieną senelių namuose svečiavosi Pravieniškių pataisos namų - atvirosios kolonijos administracija

    Liepos 4 dieną Kauno Panemunės senelių namuose paminėta Valstybės diena. Džiugu, jog Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena (tradiciškai šalyje švenčiama liepos 6 dieną), kaip ir kasmet, žadino patriotinius senjorų ir visos senelių namų bendruomenės jausmus, leido susimąstyti apie didingą Lietuvos praeitį, valstybingumo tradicijas, nueitą kelią Nepriklausomos Lietuvos link.

 

 

 

plačiau
 
2014 06 30 Išvyka į Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką

2014 06 30 Kauno Panemunės senelių namuose buvo organizuojama išvyka į Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką.

plačiau
 
2014 06 23 Gimtadienių ir Joninių šventė

Birželio 23 dieną Panemunės senelių namuose vyko dviguba šventė: birželio mėnesio Gimtadienių šventė ir Joninės.
 

plačiau
 
2014 06 19 "Kauno senjorai" muzikos akordais pasveikino tarptautinės konferencijos Vytauto Didžiojo universitete dalyvius

    Kauno Panemunės senelių namų Krizių centro asmenų, nukentėjusių nuo sovietinės okupacijos, lankytojų choras „Kauno senjorai“ (vadovaujamas L. Maslauskienės) birželio 19 d. dalyvavo tarptautinės mokslinės konferencijos „The Economization of Social Work: Different Approaches in Response to Challenges“ atidaryme. „Kauno senjorai“ konferencijos dalyviams atliko lietuvių liaudies dainas ir dovanojo gerą nuotaiką bei nuoširdžias šypsenas. Renginio dalyviai buvo sužavėti pasirodymu, o VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. J. Ruškus asmeniškai dėkojo už šiltą pasirodymą ir džiaugėsi tarpusavio bendradarbiavimu tarp Kauno Panemunės senelių namų ir universiteto.

 

 

plačiau
 
2014 06 18 Lenkijoje senjorai dalyvavo XII tarptautinėse bėgimo varžybose

    Kauno Panemunės senelių namai palaiko glaudų bendradarbiavimą su Lenkijoje, Suvalkuose, įsikūrusiais globos namais „Kalina“. Todėl kaip ir kasmet, šiais metais birželio 18 d. Kauno Panemunės senelių namus atstovaujanti senjorų komanda turėjo galimybę sudalyvauti tarptautinėse bėgimo varžybose kaimyninėje šalyje ir pademonstruoti savo ištvermę bei greitį. Bėgimo varžybose dalyvavo atstovai iš Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos. Kauno senjorai savo amžiaus kategorijoje buvo stipriausi ir pelnė dvi pirmąsias prizines vietas. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei atminimo dovanomis. Renginio metu senjorai nestokojo geros nuotaikos, buvo džiugiai nusiteikę, šypsojosi ir nuoširdžiai dėkojo už suteiktą galimybę sudalyvauti tokiame ypatingame renginyje.

plačiau
 
2014 06 13 Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko mokslinė - praktinė konferencija, skirta Gedulo ir Vilties dienai paminėti

     Kauno Panemunės senelių namai kartu su Vytauto Didžiojo universitetu, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Kauno filialo skyriumi, LK Kauno įgulos karininkų ramove, Kauno pedagogų kvalifikacijos centru inicijavo mokslinę-praktinę konferenciją Gyvoji tremties atmintis: „JAU NIEKAS TAVĘS TAIP GILIAI NEMYLĖS...“ (Maironis). Renginys, skirtas Gedulo ir Vilties dienai paminėti, Kauno įgulos karininkų ramovėje pradėtas palaiminimu ir tylos minute, prisimenant 1941 m. birželio 14 d. pradėtų masinių gyventojų trėmimų į Sibirą aukas. Sugiedotas Lietuvos valstybės himnas. Šio minėjimo proga muzikiniu kūriniu susirinkusiuosius pasveikino kanklininkių ansamblis, vadovaujamas A. Česienės. Sveikinimo žodžius šio minėjimo proga taip pat skyrė Kauno miesto mero padėjėja, įteikdama Igarkos tremtinių brolijos pirmininkei A. Krinickienei Kauno mero A. Kupčinsko padėką, už sunkų ir ilgametį darbą bei iniciatyvas siekiant išsaugoti meilę Tėvynei, tikėjimą ir viltį.

plačiau
 
2014 05 24 KAUNO IX FORTO MUZIEJUJE VYKO RENGINYS „SIELŲ UPĖ", SKIRTAS 1948 M. MIRUSIEMS TREMTYJE IGARKOJE VAIKAMS ATMINTI

   Renginio organizatoriai: Igarkos tremtinių brolija; Kauno IX forto muziejus; Kauno Panemunės senelių namų asmenų, nukentėjusių nuo sovietinės okupacijos asmenų krizių centras.
     Renginys pradėjo Kauno Panemunės senelių namų soc.darbuotojos R.Gailevičiūtės ir tremtinių ansamblio
"Kauno senjorai“  (vadovė L.Maslauskienė) atliekama daina „Vosylkos“.

plačiau
 
2014 m.gegužės 13 d.Savarankiškumo įgūdžių palaikymo programa "Deivės Mildos gėrimas"

 

Šiandien, gegužės 13 – ąją, pati tikriausia lietuviška meilės   diena – deivės Mildos šventė. Deivė Milda - tai senovės lietuvių, baltų, meilės deivė, dabar beveik užmiršta, o savo laikais buvusi atsakinga už gražiausius tautiečių jausmus ir giminės tęstinumą. Žmonės tikėjo, kad Milda apskriejanti visą pasaulį oro vežimu, kurį traukia grupė baltų kaip sniegas balandžių. Kad ji turėjusi sūnų - sparnuotą nykštuką, užkrečiantį širdį meilės nuodais. Sakoma, kad deivės Mildos šventė - pati geriausia diena susipažinti ir susidraugauti, o tą dieną švenčiančius ši deivė globos ir lydės visus metus...

              

  „Taip giedra ir linksma! Tiek šviečia vilties! /

        Vien meilę norėtum dainuoti“... (Maironis)                                                                

                   

 

plačiau
 
2014 04 30 "Šokio laboratorija" baigiamasis renginys

Balandžio 30 d. Kauno Panemunės senelių namuose įvyko baigiamasis projekto „Šokio laboratorija“ renginys. VšĮ Socialiniai meno projektai įgyvendinto profesionalios šokėjos Marija Vitkūnaitė ir Neringa Baranauskienė reguliariai rengė šokio dirbtuves, kurių metu buvo siekiama, į praktinę šokio veiklą įtraukiant įstaigos personalą ir klientus, sukurti nedidelį šokio spektaklį.  

plačiau
 
2014 04 22 Šv.Velykų šventė bei Gimtadienių šventė kartu su Kauno "Pienės" l/d

Panemunės senelių namų senoliai kartu su "Pienės" l/d vaikučiais Šv.Velykų 3 -čią dieną susirinko salėje paminėti šią gražią pavasario šventę, o tuo pačiu ir pasveikinti balandžio mėnesį gimusius senolius. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  34   35   36   37   38   39   40   sekantis  >>