į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
Savaitgalį vyks jubiliejinė „Maisto banko” akcija
      Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai rengiasi pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą rengiama „Maisto banko“ akcija.  
     Tūkstančiai visuomenininkų, moksleivių ir socialiai atsakingo verslo savanorių prekybos centruose pasitiks pirkėjus tiesdami skrajutes su prašymu nepasiturintiems aukoti ilgai negendančių maisto produktų. 
 
plačiau
 
2018 m. Su Tarptautine laimės diena senjorus sveikina jaunimas

         Kovo 20 d. globos namuose buvo numatytas tik Kauno informacinių technologijų mokyklos svetingumo vizitas (iniciatorius VDU socialinio darbo studentas L.Gerulis) Ši diena senjorams netikėtai tapo malonia staigmena, ne tik dėl to, kad minėtos mokyklos moksleiviai atėjo su maloniomis dovanomis - seneliams atnešė stalo žaidumų, kortas, domino, galvosūkių knygelių "Sudoku", grojo saksofonu ir pianinu, kartu žaidė ir bendravo su senjorais. Tik įpusėjus šiam renginiui, netikėtai salėje pasirodė Lietuvos kylanti muzikos "žvaigždė" - Ieva Zasimauskaitė.

    

plačiau
 
2018 03 15 Kinų tapybos mokosi globos namų darbuotojai
Šiemet  mūsų įstaigoje prasidėjo įvairių meno terapijos metodų taikymo praktinių seminarų ciklas, skirtas darbuotojams. Pirmas seminaras vyko kovo 15 dieną. Jis buvo skirtas susipažinti su Sumi-e tapyba, kuri atsirado Kinijoje prieš 2000 metų.  
plačiau
 
2018 03 14 Senjorai aplankė Lietuvos Aviacijos muziejų

    Kovo 14 dieną Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorai nuvyko į Lietuvos aviacijos muziejų. Didelėse ir įvairiais eksponatais turtingose muziejaus erdvėse senjorams padėjo nepasiklysti gidas, kuris supažindino su Lietuvos aviacijos istorija, paaiškino, kokiomis savybėmis pasižymi sraigtasparniai, sklandytuvai, lėktuvai, oro balionai. Kartu su gidu apžiūrinėdami „Lituanicos“ kopiją, senjorai prisiminė skaudžią, tačiau didingą skrydžio per Atlando vandenyną istoriją, gidas papasakojo naujausias mokslininkų keliamas versijas apie lakūnus ištikusios nelaimės priežastis.

plačiau
 
2018 03 08 Minime kovo 11-ąją- Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

      Kovo 8-ąją Kauno Panemunės socialinės globos namuose minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė globos namų direktorė, prisiminusi Lietuvos laisvės kelią bei palinkėjusi saugoti Lietuvos istorinę atmintį, išlaikyti vienybę ir optimizmą. Savo koncertą, daineles ir Lietuvai skirtas eiles dovanojo Kauno Žaliakalnio progimnazijos moksleiviai, vadovaujami logopedės Valentinos Kalėdienės. Vaikai įteikė seneliams savo rankomis sukurtus atvirukus su laisvės paukščiais, o direktorė Aldona Krinickienė ir Valentina Kalėdienė pasidžiaugė jau prieš penkiolika metų užsimezgusia gražia draugyste tarp Žaliakalnio progimnazijos ir Kauno Panemunės socialinės globos namų.

      

plačiau
 
2018 03 07 Kauno Panemunės socialinės globos namuose vieši ilgamečiai bičiuliai norvegai

       Gamtai vaduojantis iš žiemos gniaužtų ir už lango jau nedrąsiai bepasirodant pirmiesiems pavasario ženklams, kovo 7- ąją Kauno Panemunės socialinės globos namuose buvo šilta ir jauku- į svečius atvyko ilgamečiai įstaigos bičiuliai norvegai kartu su savo lyderiu bei iniciatoriumi Brynjulv Hernes. Tradiciškai svečius pasitikome su duona ir druska bei liaudiškomis dainomis, apžiūrėjome stendą, kuriame buvo įamžintos daugiau nei 20 metų besitęsiančio bendradarbiavimo su norvegais akimirkos, direktorė A. Krinickienė pasidalino prisiminimais apie 1994 metais vykusį piešinių konkursą „Vikingų šalis“, kurio metu Kauno mokyklų moksleiviai piešė Norvegiją ir buvo apdovanoti Norvegijos valdžios atstovų.  

    

plačiau
 
2018 02 16 VIP saldumynai sveikina senjorus

               Nuoširdžiai dėkojame "VIP saldumynams" už bendradarbiavimą ir

Panemunės seneliams dovanotą, Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirtą  trispalvį skruzdėlyną!

 

 

                                             VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namų administracija

 
 
2018 vasario mėnesį Kauno kolegijos paslaugos globos namuose

          Visą mėnesį panemunės globos namuose lankėsi Kauno kolegijos kosmetologijos ir odontologijos skyrių studentai. Jų teikiamomis paslaugomis, šiltu bendravimu ir rūpestingumu džiaugėsi globos  namų stacionaro gyventojai ir Demencijų Dienos centro lankytojai.

 
 
2018 02 15 Minime Vasario 16 -ąją, Lietuvos atkūrimo 100 - metį

 TĖVIŠKĖS KRYŽIUS

 

Taku per lauką  ėjo mūsų tėvas,

Taku, kuris dar buvo neišmintas.

Ir liko amžiams tėvo pėdos

Į tėviškės laukus įmintos.

Rugių laukai, tarytu, jūra plaukė,

Vosilkos mėlynos aplink žydėjo.

Mylėjo tėvas šitą žemę, šitą lauką

Iš meilės tos – jam ašara riedėjo.

Įmynė tėvo kojos žemėn meilės taką,

Kad juo – vaikai namo pareitų,

Kad jie sugrįžtų šiandien ir po šimto metų,

Ir žemę šią, kaip jis, kad jie pamiltų.

Pastatė tėvas kryžių šalia tako,

Kad Dievą jo vaikai atmintų,

Kad visą kaimą saugotų nuo karo,

Kad broliai – meilę širdyse augintų.

Išėjo mūsų mielas tėvas į kelionę,

Iš jos – jau niekas niekad nesugrįžta.

Pas Dievą jis nusinešė svajonę:

Kad jo vaikaičiai tėviškėm sugrįžtų.

Kad apkabintų kryžių – tą prie tako,

Kad taip, kaip jis, ir jie – Kūrėjui nusilenktų,

Kad savo maldomis jie mintų meilės taką,

Ir juo – lengviau namo pareitų.

 

          Edita Pivorytė

 

plačiau
 
2018 02 14 Šv.Valentino diena sveikina Visuomenės sveikatos studentų draugija

Paminėjome Šv. Valentino dieną kartu su Visuomenės sveikatos studentų draugija. Klausėme jų parengto koncerto, vaišinomės jų atneštomis vaišėmis, gėrėme gardžią, aromatingą "meilės arbatą", o visi norintys turėjo galimybę nusifotografuoti, momentines nuotraukas darančiu fotoaparatu ir gauti jas dovanų.

 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  sekantis  >>