į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2017 m. spalio 5 d. Tarptautinės mokyotojo dienos minėjimas

Ankstyvą  ketvirtadienio rytą į Panemunės socialinės globos namus atskubėjo būrys čiauškančių lopšelio darželio "Spindulys" vaikučių. Linksmai klegėdamas, būrelis mažų mergaičių, kartu su auklėtojomis susirinko į salę pasveikinti senjorų - mokytojų. 

plačiau
 
2017 m. rugsėjo 18 d. svečiai iš Italijos lankėsi Panemunės socialinės globos namuose

                 Jau daugiau kaip 10 metų Panemunės senjorai bendradarbiauja su Italijos Brešijos miesto bendruomene. Beveik kasmet atvykstantys iš Italijos bendruomenės nariai aplanko senjorus, kartu su jais linksminasi, dainuoja liaudies dainas, dalinasi savo aktualijomis. 

plačiau
 
2017 09 21 Alzheimerio ligos diena Kauno Panemunės socialinės globos namuose

              Alzheimerio ligos diena pasaulyje yra minima nuo 1994 metų. Šią dieną įvairių šalių Alzheimerio ligos asociacijos organizuoja seminarus, konferencijas, kuriose visuomenė informuojama apie šią ligą, gydytojai dalinasi patirtimi. Šios idėjos vedini, Kauno Panemunės socialinės globos namų socialiniai darbuotojai taip pat organizavo Alzheimerio ligos dienos paminėjimą.

          Kadangi senjorai ypač vertina gydytojų patarimus, į renginį atvyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos šešto kurso studentė Eglė Balčiūtė, kuri supažindino senjorus su Alzheimerio ligos simptomais, gydymo būdais, žaismingai ir paprastai stengėsi pateikti senjorams smegenų sandarą, organizmo ir elgsenos pokyčius sergant Alzheimerio liga.

 

plačiau
 
2017 09 07 Išvyka į Lietuvos zoologijos sodą

       Nejučia įsibėgėjantis ruduo padovanojo saulėtą dieną, o šiltas ir gaivus oras tiesiog kvieste kvietė kažkur išvažiuoti, pakeisti aplinką, pripildyti širdis naujų įspūdžių ir geros nuotaikos. Su šiomis mintimis Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorai rugsėjo 7 dieną apsilankė Lietuvos zoologijos sode.

 

 

plačiau
 
2017 08 23 Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienos minėjimas

          Rugpjūčio 23 d. Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims labai svarbi diena. Šią dieną 1989 m. Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai parodė okupantams, kad yra vieningi ir nepasiduos priespaudai. Akcija „Baltijos kelias“pranoko visus lūkesčius, kai dviejų milijonų žmonių rankų grandinė sujungė 620 kilometrų nuo Vilniaus per Rygą iki Talino.

          Prisimindami šią svarbią visai tautai datą, Kauno globos namų senjorai susirinko visi kartu namų kiemelyje. Įstaigos direktorė pasveikino susirinkusius šventės dalyvius. Buvo prisiminta ir pasidalinta išgyvenimais apie šią dieną ir tai, kas svarbu mums, lietuviams. Senjorai skaitė eiles, dainavo liaudies dainas.  Kartu su įstaigos direktore A.Krinickiene ir darbuotojais sukūrė improvizuotą šokį su tautinėmis juostomis. Šventė buvo jauki ir prasminga.

 
 
2017 08 14 Žolinių šventė, Šv.Mergelės Marijos ėmimo Dangun šventės minėjimas

            Rugpjūčio 15-ąją Lietuva pasipuošia žolynais ir margaspalvėmis gėlėmis. Lietuvos bažnyčiose  minima bažnytinė šventė, kurios tradicijos susipynusios su pagonybės laikų papročiais. Rengiami Žolinės atlaidai, Šventinėse Mišiose pašventinamos žmonių atsineštos lauko, darželio gėlių puokštės, žolynai, vaisių pintinėlės. Žolinė taip pat labai svarbi susibūrimo draugėn, pabendravimo šventė.

 

 

plačiau
 
2017 07 26 SENJORŲ IŠVYKA Į RUMŠIŠKES

Šv.Oninių rytą Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorai išsiruošė į kelionę. Liaudies buities muziejus  pasitiko svetingai, net gi lietus nustojo lijęs. 

plačiau
 
2017 07 14 Viešnios iš Švedijos aplankė VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namus

Š.m. liepos 14 d. lankėsi Švedijos tarptautinės globos organizacijos SCI Swedish Care International projektų ir mokymų vadovė Katarzyna Hess-Wictor, bei tos pačios organizacijos projekto vadovė Aušra Pockevičiūtė.

              

plačiau
 
017 07 05 VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose šiuolaikinio cirko projektas „Cirkuliacija“

2017 07 05  VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose viešėjo teatro  trupė „Teatronas“ su šiuolaikinėmis cirko dirbtuvėmis „Cirkuliacija“, kurių metu buvo mokomi žongliravimo meno senjorai. Jaunieji teatro aktoriai ir cirko artistai linksmai bendravo su senjorais rodydami žongliravimo pratimus. 

plačiau
 
2017 06 21 Įstaigos įkūrimo 30 –asis Jubiliejus, Gimtadienių, Joninių šventė

          

      Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė

                                                                                   / J. V. Gėtė/

 

              Š.m. birželio 21 dieną Kauno Panemunės senlių namai kukliai paminėjo įstaigos įkūrimo 30 –metį. Šia proga pasveikinti įstaigos vadovo A.Krinickienės, bei visos Panemunės senelių namų bendruomenės atvyko: Kauno miesto savivalybės administracijios socialinių paslaugų skyriaus, VDU Socialinio darbo katedros ir Trečio Amžiaus Universiteto TAU, Kauno Vaikų globos namų atstovai ir kt. garbūs svečiai. Direktorė Aldona Krinickienė tarė sveikinimo žodį visiems susirinkusiems, įdomiai papasakojo įstaigos gyvavimo  ir vystymosi peripetijas, pasveikino išeinančius į užtarnautą poilsį darbutojus senjorus.

         

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  sekantis  >>