į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2013 12 23 Šv. Kūčių vakarienė

    Gruodžio 23 dieną, kaip ir kiekvienais metais senelių namuose tradiciškai buvo susirinkta prie Šv. Kūčių stalo. Prieš  vakarienę gyventojai, svečiai, darbuotojai rinkosi į Šv. Mišias, kurias aukojo kapelionas P. Kražauskas. Panemunės senelių bendruomenė džiaugiasi, jog jau keletas metų Vilkaviškio vyskupo R. Norvilos paskirtas kapelionas P. Kražauskas dalyvauja visose religinėse šventėse.

plačiau
 
2013 12 20 Vytauto Didžiojo Universiteto ELSA studentų akcija „Gerumo diena“

    Gruodžio 20 dieną Panemunės senelių namuose lankėsi svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Turkijos, Ispanijos, bei Kazachstano. Studentai atkeliavę  į Lietuvą per tarptautinių mainų programą, seneliams surengė „Mini talentų pasirodymą“. 

plačiau
 
2013 12 20 A. Smetonos gimnazijos sveikinimo programa

    A. Smetonos gimnazijos mokiniai atvyko paruošę trumpą muzikinę programą Advento tematika. Mergaičių kolektyvas padainavo įvairias lietuvių liaudies dainas.                Svečiai ne tik pradžiūgino koncertine programėle, bet ir pamalonino gausybe vaišių.

plačiau
 
2013 12 19 Panemunės senelių namuose lankėsi ypač gausūs svečių būrys

    Paruošę šventinę programą į Panemunės senelių namus gruodžio  19 d. atskubėjo A. Stulginskio mokyklos mokiniai parodyti  spektaklį “Bobutės vargai”. Moksleiviai  ne tik pradžiūgino puikių vaidinimu, bet ir šoko, dainavo, deklamavo. Smagi staigmėna- kiekvienas senelis buvo apdovanotas  šiltomis, megztomis kojinėmis.

 

plačiau
 
2013-12-19 Panemunės pradinės mokyklos mokiniai teikia dovanas seneliams

  Kauno Panemunės pradinės mokyklos mokiniai aplankė Panemunės senelių namų gyventojus. Mokiniai atnešė savo pačių pagamintas ar su tėveliais išrinktas ir gražiai supakuotas dovanėles. 

plačiau
 
2013 12 18 „Gerumo rytmetys“ drauge su Kauno Vedų kultūros centru

     Svečių pasirodymas pradėtas trumpu prisistatytmu apie save, bei svajinga daina. Kauno Vedų kultūros centro atstovai pasakojo apie kartu atsineštus neįprastus muzikinius instrumentus, kurie skleidė gamtoje girdimų garsų skambesį.

plačiau
 
2013 12 17 Kauno Žaliakalnio progimnazijos kasmetinis sveikinimas seneliams - 200 angelų

       Žaliakalnio progimnazija jau devinti metai prieš šv. Kalėdas tradiciškais lankosi senelių namuose. pradžiugindami  senelius  Gerumo akcija,  ,, Iš širdies į širdį”.

     Inicijuojami logopedės Valentinos Kalėdienės moksleiviai iš anksto atsakingai ruošiasi šiai gerumo akcijai. 3B ir 4B klasių mokiniai vadovaujamos mokytojų Elenos Rudzinskienės ir A.Misiukonienės rašė laiškus seneliams, 5-6 klasių mokiniai vadovaujami mokytojos Irudijos Kvitkienės pagamino sveikinimo atvirukus.   

plačiau
 
2013-12-16 Rankdarbių paroda „Aš galiu“

    Gruodžio 16 – 18 d. Kauno Panemunės senelių namuose veikia gyventojų ir Pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojų paroda – mugė „Aš galiu“.

Parodos atidaryme dalyvavo LR Seimo narė V.M.Čigriejienė.

   Gyventojos O.M.Gražulienės megzti šaliai, pirštinės, riešinės, austos juostos  sulaukė didelio susidomėjimo. O.Venslauskienės paveikslai, V.Kasperavičienės nertos servetėlės žavi kruopštumu puošia senelių namus.

plačiau
 
2013 12 12 Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos sveikinimo programa

    Gruodžio 12 dieną senelių namų gyventojus, aplankė Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai, paruošę koncertinį pasirodymą. Vaikai pasipuošę tautiškai drabužiais atliko liaudies dainas, sutartines. Pabaigoje pademonstravo  liaudies  žaidimus, kvietė prisijungti ir senelius. 

plačiau
 
2013-12-12 „Kauno senjorai“ lankėsi Prienų globos namuose

Gruodžio 12 d. Krizių centro asmenims, nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos lankytojų choras „Kauno senjorai“ lankėsi Prienų globos namuose. Choristai dainavo, skaitė eiles, pasakojo apie advento, Šv.Kūčių papročius. Visiems linkėjo gražių artėjančių švenčių.

 

                                                                                   Parengė Asta Lukšaitė

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   sekantis  >>