į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2014 03 20 Tarptautinės Žemės dienos minėjimas.

2014 03 20 Tarptautinės Žemės dienos minėjimas.

 Akcija  „Žemė- mūsų namai“

plačiau
 
MOKINIŲ PIEŠINIŲ IR RAŠINIŲ KONKURSO “LAIŠKAS TREMTINIUI” DALYVIŲ APDOVANOJIMAS

    2014 kovo 7 d.  Kauno Panemunės senelių namų asmenų, nukentėjusių nuo sovietinės okupacijos, krizių centras ir Igarkos tremtinių  brolija  aštuntą kartą  organizavo jau tradiciniu tapusį Panemunės seniūnijos mokyklų mokinių piešinių ir rašinių konkursą. Šių metų  tema “Laiškas tremtiniui”.

plačiau
 
2014 03 09 Garbingai paminėtas M. Matušakaitės 90 metų Jubiliejus

    Devyniasdešimtas pavasaris aplankė žinomą Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę, menotyrinkę, humanitarinių mokslų daktarę, architektę, drabužių dizainierę Mariją Matušakaitę.

plačiau
 
2014 03 07 Senjorai lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

    Kauno Panemunės senelių namų gyventojai saulėtą penktadienio rytą lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Senjorai turėjo galimybę susipažinti su gyvąja gamta, gyvūnų anatomija, fiziologija, retomis bei nykstančiomis gyvūnų rūšimis, įgyti žinių apie gyvūnijos evoliuciją, išvysti žinduolių, paukščių, roplių, žuvų, vabzdžių, bestuburių ekspozicijas, susipažinti su virtualia gyvūnų erdve aplankant pasaulio regionus ir pamatant juose plytinčią fauną bei florą. 

 

plačiau
 
2014 03 06 ŠIAURĖS AIRIJOS (JUNGTINĖ KARALYSTĖ) SENJORŲ FESTIVALIS ČIA IR DABAR

     Kauno Panemunės senelių namų Krizių centro asmenims, nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos, lankytojų choras „Kauno senjorai“ 2014 m. kovo 6 d. dalyvavo tarptautinio Šiaurės Airijos (Jungtinė Karalystė) senjorų festivalio „Here and Now“ (Čia ir dabar) šventinėje programoje.

 

Vaizdo įrašas iš renginio:

 

         http://www.youtube.com/watch?v=AGKdtF6dIL8&feature=youtu.be

 

    Here and Now yra kasmetis Šiaurės Airijos senjorų festivalis, rengiamas sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigose, bendruomenėse. Festivalio skelbia, kad senatvė neturi varžyti kūrybiškumo ir dalyvavimo meno renginiuose. Projektas siekia pristatyti meno ir dalyvavimo kūrybinėje veikloje svarbą sveikatai ir gerovei. 

plačiau
 
2014 03 04 Užgavėnių šventė Panemunės senelių namuose kartu su "Šilo" pradinės mokyklos moksleiviais

     Kauno Panemunės senelių namuose puoselėjamos tautinės tradicijos, etnokultūra. Senelių namų gyventojai kartu su Dienos centro lankytojais Užgavėnių šventei ruošėsi iš anksto: gamino kaukes, patys kepė žagarėlius. Į šventę pakvietėme Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos moksleivius. Mokyklos direktoriaus pavaduotoja etnokultūriniam ugdymui G.Kepežinskienė, kartu su šios mokyklos mokytojomis M.Tomkevičiūte (šokių mok.), muzikos mok. J.Rupšienė, mokytojomis R.Aleksyniene, A.Lukminiene ir R.Žūtautiene parengė puikią etnografinę programą. 

plačiau
 
2014 02 Ruošiamės Užgavėmėms

 

2014 m. vasaris. Ruošiamės Užgavėnėms

 

  2014 vasario mėnesį Kauno Panemunės senelių namuose vyko pasiruošimas Užgavėnėms. Gyventojai noriai įsitraukė į pasiruošimo darbus: patys gaminosi kaukes iš įvairiausių antrinių žaliavų, kūrė Užgavėnių kaukių personažus. Šventės išvakarėse senjorai rinkosi valgyklos salėje kur ruošė tešlą „žagarėliams“. Pasipuošę virėjų – kepėjų kepurėmis, bei prijuostėmis su meile ir entuziazmu minkė, kočiojo, o galiausiai formavo žagarėlius.

plačiau
 
2014 02 25 Kauno Panemunės senelių namuose vyko akcija "Nulipdykim sniego senį"

    Vasario 25 dieną Senelių namuose vyko akcija „Nulipdykim sniego senį“. Na ir kas, kad sniego nėra! Svarbu idėjos, fantazija ir gera nuotaika. Žaliakalnio progimnazijos moksleiviai ir jų šauni logopedė Valentina Kalėdienė kartu su senelių namų gyventojais „nulipdė“ net tris sniego senius. Ir visai ne iš sniego... Prie jų prisijungė Jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai, kurie pagrojo, padainavo ir sausainiais pavaišino. „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos muzikantai kartu su mokytojomis seneliams buvo paruošę gražų koncertą. 

plačiau
 
2014 02 20 Gimtadienių šventė su Kauno Rokų vid. mokykla

    Kaip ir kiekvieną mėnesį, Kauno Panemunės senelių namuose bendruomenės nariai ir svečiai gimtadienio proga susirinko pasveikinti vasario mėnesį gimusius jubiliatus. Šventė pradėta Direktorės A. Krinickienės sveikinimo žodžiais, linkėta daug sveikatos, stiprybės, ilgų metų, Dievo palaimos. Gimtadienį švenčiančius gyventojus ir dienos centro lankytojus atvyko pasveikinti ir Kauno Rokų vid. mokyklos moksleiviai, jų mokytojos, R. Kavaliauskienė ir G. Sauspreikšaitienė. 

plačiau
 
2014 m. vasario 16 d. Šiltas ir jaukus senelių susitikimas su Kauno Tvirtovės klubo jaunimu.

    Kauno Tvirtovės klubas, tai tarnystės visuomenei klubas geranoriškai žiūrintis į kiekvieną žmogų ir gerbiantis jo požiūrį. Viena iš klubo veiklos krypčių - geros valios akcijos.

     Vasario 16 – toji tai diena, kai daugelio mūsų širdis užplūsta džiaugsmas, tai diena, kai po ilgų kovų buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Sekmadienį, vasario 16 d. Kauno Panemunės senelių namų gyventojai sulaukė į svečius atvykusių Tvirtovės klubo narių. Šio amžiaus senoliai kūrė Valstybę tokią, apie kokią svajojo. Vėliau patyrė tarybinės santvarkos priespaudą, nukentėję nuo sovietinės okupacijos. Mes turime juos gerbti,  turime būti jiems dėkingi už Nepriklausomybę.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   sekantis  >>