į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2014 02 18 Panemunės senelių namuose koncertavo ansamblis „Žara“

     Ansamblis „Žara“ su vadovu Vincentu Kursa Panemunės senelių namuose lankėsi ne pirmą kartą. Koncertinė programa pradžiugino senolius, prisiminę jaunystės laikų dainas buvo ir ašarą nubraukusių.

plačiau
 
2014 02 10 Kauno kolegijos kosmetologijos studentų Akcija „Grožis visiems“

      Panemunės senelių namuose nuo 2014 m. vasario 10 d. iki kovo 16 d. vyksta akcija „Grožis visiems“. Kauno kolegijos kosmetologijos studentės, vadovaujamos Aušros Malakauskienės kasmet atvyksta į senelių namus. Dažniausios  grožio procedūros, kurių pageidauja senelių namų gyventojai ir Dienos centro lankytojai : higieninio manikiūro, nagų lakavimo, pedikiūro, depiliacijos vašku, rankų ir veido masažų, antakių dažymo ir kita. 

plačiau
 
2014 02 14 Akcija „ Valentino dienos saldūs kukurūzai“

    Lietuvoje Šv. Valentino diena yra dar labai nesena – ši diena švenčiama tik po Nepriklausomybės atgavimo. Kauno Panemunės senelių namų gyventojai sugalvojo orginaliai paminėti šią šventę. Surengta akcija „Saldūs Valentino kukurūzai“. 

plačiau
 
Vasario 16-osios šventė

    Kauno Panemunės senelių namuose vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Direktorė Aldona Krinickienė pasveikino susirinkusius su Lietuvos istorijai svarbia švente. Su koncertine programa atvyko mokiniai ir jų mokytojai iš Kauno I-osios muzikos mokyklos. Mokiniai grojo kanklėmis, birbynėmis, lamzdeliais, gitaromis, akordeonu, fleitomis. 

plačiau
 
2014 02 11 Pasaulinės ligonių dienos minėjimas

    Vasario 11 d. Kauno Panemunės senelių namuose vyko Pasaulinės ligonių dienos minėjimas. Gyventojams ir Dienos centro lankytojams vaizdinių priemonių pagalba psichologė Rita Kaževienė ir VDU Soc. mokslų fakulteto magistrinių studijų II-o kurso studentė pristatė, kaip šią dieną supranta ir mini įvairios pasaulio kultūros.

    Jaukioje aplinkoje, geriant „sveikatingumą“ skatinančią arbatą, vyko diskusijos apie sveikatos gerinimo būdus ir priemones.

    Vėliau senelių namų gyventojai ir Dienos centro lankytojai buvo pakviesti į „Šokis sveikatai“, savanorių programą, kuri senelių namuose vykdoma kiekvieną antradienį.

plačiau
 
2014 01 22 Kauno Rokų vidurinės mokyklos moksleivių darbai džiugina senjorų širdis

 

    Gruodžio mėnesį, prieš pat Šv. Kalėdas,  Kauno Panemunės senelių namuose lankėsi Kauno Rokų vidurinės mokyklos moksleiviai ir jų mokytoja Loreta Jankūnienė. Jų pačių piešti, dekoruoti darbai papuošė senelių namų paradinius langus, vidines pastato sienas, suteikė namams jaukumo ir šilumos. Šiais nuostabiais darbais senjorai, lankytojai ir senelių namų svečiai gali gėrėtis ir pošventiniu laikotarpiu.

plačiau
 
2014 01 21 Gimtadienių šventėje l/d „Pasaka“ vaikučiai dainelėmis sveikino senelius

    2014 metais sausio mėnesį gimusius senelius atvyko pasveikinti lopšelio/darželio „Pasaka“ vaikučiai, kurie senelius ne tik nudžiugino sveikinimo programėle, bet ir pavaišino obuolių pyragu. 

plačiau
 
2013 01 13 Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Taip gražiai skambėjo žodžiai: laukas, pieva, kelias, upė. Taip gražiai iš jų išaugo vienas žodis – LIETUVA!

Justinas Marcinkevičius

 

    Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną Kauno Panemunės senelių namai  prisidėjo prie paskelbtos visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir languose įžiebė atminties žvakeles 1991 m. sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos Laisvę.

plačiau
 
2014 01 13 Žvakių liepsnelės Sausio 13-sios rytą Kauno Panemunės senelių namų senelių namų languose

    Į kvietimą minėti visuotinę pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“ atsiliepė ir seneliai. Šįryt 8 val. Kauno Panemunės senelių namų  langus nušvietė plevenančios žvakių liepsnelės.

plačiau
 
2014 01 08 K. Griniaus progimnazijos mokinių vaidinimas

Senelių namų gyventojai buvo nudžiuginti K. Griniaus progimnazijos mokinių vaidinimu. Nespėję  atvykti prieš šv. Kalėdas mokiniai sausio 8  atkėliavo su vaidinimu apie kūdikėlį Jėzų. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  38   39   40   41   42   43   44   sekantis  >>