į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2014 01 06 paminėta „Trijų Karalių“ šventė

    Panemunės senelių namuose kasmet  tradiciškai minima Trijų Karalių šventė. Šiais metais Trys Karaliai gyventojus džiugino bendrai visiems susirinkus salėje, kur buvo atsisveikinta su Kalėdiniu laikotarpiu. Kiekvienam senelių namų gyventojui Karaliai įteikė dovanelę

plačiau
 
2014 01 06 Kazimierui Putnai įteiktas "Gerumo kristalas''

    2014 m. sausio 6 d., Kauno rotušėje už reikšmingus ir neatlygintinus darbus Kauno bendruomenės labui Gerumo kristalais Kauno miesto meras apdovanojo 28 asmenis.

      Vienas iš gavusių apdovanojimus - Kazimieras Putna už tremties istorijos puoselėjimą ir sklaidą dainomis Lietuvoje ir už jos ribų, dalyvaujant Kauno Panemunės senelių namų krizių centro tremtinių ansamblio veikloje. Jis yra Kauno Panemunės senelių namų krizių centro asmenims, nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos lankytojas, choro „Kauno senjorai“ įkūrėjas ir seniūnas.

plačiau
 
2014 01 03 Lopšelio/darželio „Pušynėlis“ muzikinis pasirodymas

   Pirmieji 2014 – ųjų metų svečiai Panemunės senelių namuose lopšelio/darželio „Pušynėlis“ vaikučiai, kurie atkeliavo kartu su trumpa muzikine programėle.

plačiau
 
2013 12 23 Šv. Kūčių vakarienė

    Gruodžio 23 dieną, kaip ir kiekvienais metais senelių namuose tradiciškai buvo susirinkta prie Šv. Kūčių stalo. Prieš  vakarienę gyventojai, svečiai, darbuotojai rinkosi į Šv. Mišias, kurias aukojo kapelionas P. Kražauskas. Panemunės senelių bendruomenė džiaugiasi, jog jau keletas metų Vilkaviškio vyskupo R. Norvilos paskirtas kapelionas P. Kražauskas dalyvauja visose religinėse šventėse.

plačiau
 
2013 12 20 Vytauto Didžiojo Universiteto ELSA studentų akcija „Gerumo diena“

    Gruodžio 20 dieną Panemunės senelių namuose lankėsi svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Turkijos, Ispanijos, bei Kazachstano. Studentai atkeliavę  į Lietuvą per tarptautinių mainų programą, seneliams surengė „Mini talentų pasirodymą“. 

plačiau
 
2013 12 20 A. Smetonos gimnazijos sveikinimo programa

    A. Smetonos gimnazijos mokiniai atvyko paruošę trumpą muzikinę programą Advento tematika. Mergaičių kolektyvas padainavo įvairias lietuvių liaudies dainas.                Svečiai ne tik pradžiūgino koncertine programėle, bet ir pamalonino gausybe vaišių.

plačiau
 
2013 12 19 Panemunės senelių namuose lankėsi ypač gausūs svečių būrys

    Paruošę šventinę programą į Panemunės senelių namus gruodžio  19 d. atskubėjo A. Stulginskio mokyklos mokiniai parodyti  spektaklį “Bobutės vargai”. Moksleiviai  ne tik pradžiūgino puikių vaidinimu, bet ir šoko, dainavo, deklamavo. Smagi staigmėna- kiekvienas senelis buvo apdovanotas  šiltomis, megztomis kojinėmis.

 

plačiau
 
2013-12-19 Panemunės pradinės mokyklos mokiniai teikia dovanas seneliams

  Kauno Panemunės pradinės mokyklos mokiniai aplankė Panemunės senelių namų gyventojus. Mokiniai atnešė savo pačių pagamintas ar su tėveliais išrinktas ir gražiai supakuotas dovanėles. 

plačiau
 
2013 12 18 „Gerumo rytmetys“ drauge su Kauno Vedų kultūros centru

     Svečių pasirodymas pradėtas trumpu prisistatytmu apie save, bei svajinga daina. Kauno Vedų kultūros centro atstovai pasakojo apie kartu atsineštus neįprastus muzikinius instrumentus, kurie skleidė gamtoje girdimų garsų skambesį.

plačiau
 
2013 12 17 Kauno Žaliakalnio progimnazijos kasmetinis sveikinimas seneliams - 200 angelų

       Žaliakalnio progimnazija jau devinti metai prieš šv. Kalėdas tradiciškais lankosi senelių namuose. pradžiugindami  senelius  Gerumo akcija,  ,, Iš širdies į širdį”.

     Inicijuojami logopedės Valentinos Kalėdienės moksleiviai iš anksto atsakingai ruošiasi šiai gerumo akcijai. 3B ir 4B klasių mokiniai vadovaujamos mokytojų Elenos Rudzinskienės ir A.Misiukonienės rašė laiškus seneliams, 5-6 klasių mokiniai vadovaujami mokytojos Irudijos Kvitkienės pagamino sveikinimo atvirukus.   

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  39   40   41   42   43   44   sekantis  >>