į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2017 10 18 VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose vyks atvirų durų diena!

Mieli Kauniečiai!

Š.m. spalio 18 d. 11 -13 val. VŠĮ Kauno Panemunės socialinės

globos namuose vyks Atvirų durų diena.

 

Renginio programa:

 

Įstaigos pristatymas.

 

"Lietuvių liaudies dainų popietė " II a. aktų salėje.

 

Taip pat turėsite galimybę apžiūrėti veikiančias  parodas: Gyventojų paveikslų parodą "Vasaros pėdsakais" , Kauno aplinkotyros centro iš "Varpo" gimnazijos rudens gėrybių parodą "Rudeninės vaivorykštės spalvos" ir "Mažų žingsnelių menas" - socialinių darbuotojų įspaudų paveikslų ir druskos dirbinių parodą veikiančią III aukšte.

 
 
Sigutės Trimakaitės koncertas - susitikimas Kauno Panemunės socialinės globos namuose...

 
 
2017 10 10 Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną- dėmesys senjorų psichikos sveikatai

       1992 m. Pasaulinė psichikos sveikatos federacija pasiūlė minėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. 2001 m. šventę patvirtino Generalinė asamblėja. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, ši diena pažymima įvairiomis iniciatyvomis: rengiamos konferencijos, paskaitos, diskusijos. Parodų salėse pristatomos psichikos sutrikimų turinčių asmenų darbų parodos, bažnyčiose,aukojamos Šv. mišios. Šią dieną organizuojamuose renginiuose kviečiami dalyvauti ne tik pacientai ir psichikos sveikatos specialistai, bet ir visa plačioji visuomenė. 

 

plačiau
 
2017 10 11 Kauno "Varpo" gimnazijos bendruomenė nepamiršta senjorų. Akcija "Vitaminų diena" Panemunės globos namuose

Š.m. Spalio Pagyvenusių žmonių mėnesio proga, Kauno "VarpoKauno "Varpo" gimnazijos moksleiviai parengė akciją "Vitaminų diena". jau kelinti metai iš eilės šios gimnazijos bendruomenė pasirūpina aplankyti senolius su dovanomis ir įdomiomis akcijomis. Šį kartą jie paruošė paskaitą apie sveiką mitybą ir vitaminų naudą žmogaus organizmui, bei apdovanojo senolius gausiomis  natūralių vitaminų  atsargomis.

 

plačiau
 
2017 m. spalio 9 d. choro "Gimtinė" literatūrinė - muzikinė kompozicija "Tik nesumindžioki širdies"

Š.m.spalio 9 d. 11 val.VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose, vadovaujamas Rimanto Vaičekonio,  choras "Gimtinė" atliko literatūrinę - muzikinę kompoziciją "Tik nesumindžioki širdies". 

 

 

 

plačiau
 
2017 m. spalio 5 d. Tarptautinės mokyotojo dienos minėjimas

Ankstyvą  ketvirtadienio rytą į Panemunės socialinės globos namus atskubėjo būrys čiauškančių lopšelio darželio "Spindulys" vaikučių. Linksmai klegėdamas, būrelis mažų mergaičių, kartu su auklėtojomis susirinko į salę pasveikinti senjorų - mokytojų. 

plačiau
 
2017 m. rugsėjo 18 d. svečiai iš Italijos lankėsi Panemunės socialinės globos namuose

                 Jau daugiau kaip 10 metų Panemunės senjorai bendradarbiauja su Italijos Brešijos miesto bendruomene. Beveik kasmet atvykstantys iš Italijos bendruomenės nariai aplanko senjorus, kartu su jais linksminasi, dainuoja liaudies dainas, dalinasi savo aktualijomis. 

plačiau
 
2017 09 21 Alzheimerio ligos diena Kauno Panemunės socialinės globos namuose

              Alzheimerio ligos diena pasaulyje yra minima nuo 1994 metų. Šią dieną įvairių šalių Alzheimerio ligos asociacijos organizuoja seminarus, konferencijas, kuriose visuomenė informuojama apie šią ligą, gydytojai dalinasi patirtimi. Šios idėjos vedini, Kauno Panemunės socialinės globos namų socialiniai darbuotojai taip pat organizavo Alzheimerio ligos dienos paminėjimą.

          Kadangi senjorai ypač vertina gydytojų patarimus, į renginį atvyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos šešto kurso studentė Eglė Balčiūtė, kuri supažindino senjorus su Alzheimerio ligos simptomais, gydymo būdais, žaismingai ir paprastai stengėsi pateikti senjorams smegenų sandarą, organizmo ir elgsenos pokyčius sergant Alzheimerio liga.

 

plačiau
 
2017 09 07 Išvyka į Lietuvos zoologijos sodą

       Nejučia įsibėgėjantis ruduo padovanojo saulėtą dieną, o šiltas ir gaivus oras tiesiog kvieste kvietė kažkur išvažiuoti, pakeisti aplinką, pripildyti širdis naujų įspūdžių ir geros nuotaikos. Su šiomis mintimis Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorai rugsėjo 7 dieną apsilankė Lietuvos zoologijos sode.

 

 

plačiau
 
2017 08 23 Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienos minėjimas

          Rugpjūčio 23 d. Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims labai svarbi diena. Šią dieną 1989 m. Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai parodė okupantams, kad yra vieningi ir nepasiduos priespaudai. Akcija „Baltijos kelias“pranoko visus lūkesčius, kai dviejų milijonų žmonių rankų grandinė sujungė 620 kilometrų nuo Vilniaus per Rygą iki Talino.

          Prisimindami šią svarbią visai tautai datą, Kauno globos namų senjorai susirinko visi kartu namų kiemelyje. Įstaigos direktorė pasveikino susirinkusius šventės dalyvius. Buvo prisiminta ir pasidalinta išgyvenimais apie šią dieną ir tai, kas svarbu mums, lietuviams. Senjorai skaitė eiles, dainavo liaudies dainas.  Kartu su įstaigos direktore A.Krinickiene ir darbuotojais sukūrė improvizuotą šokį su tautinėmis juostomis. Šventė buvo jauki ir prasminga.

 
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  sekantis  >>