į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2017 12 11 Šv.Mato gimnazijos bendruomenė sveikina senjorus

       Kaip ir kas met Šv.Mato gimnazijos bendruomenė  nepamiršo Panemunės senjorų. Kartu su senjorais buvo paminėta Advento pradžia ir simboliškai uždegta žvakelė. 

plačiau
 
2017 12 08 Panemunės pradinės mokyklos moksleiviai senjorams padeda pasiruošti šventei

  Prieš kalėdas Panemunės globos namai atgyja, prisipildo vaikšku šurmuliu, džiaugsmu ir juoku. Panemunės pradinės mokyklos bendruomenė daugelį metų rūpinasi ir globoja mūsų senjorus. 

plačiau
 
2017 11 23 Gimtadienių šventė su Rokų gimnazistais. Socialinis projektas "Bendraukime"

           Senjorų gimtadienių šventė "Esi mileas, brangus ir reikalingas" nepaiseina be mielų svečių. Šį kartą Rokų gimnazijos bendruomenė, kelinti metai iš eilės vykdydama socialinį projektą "Bendraukime", nepamiršo Panemunės senjorų. 

plačiau
 
2017m. lapkričio 17 d. Tarptautinės nerūkymo dienos minėjimas

                   Š.m.lapkričio 17 d. VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose gyventojams paskaitą apie rūkymo žalą ir prevenciją, pravedė LSU studentai: Vaineta Žagunienė  bei Tomas Matz. Senjorams buvo pasakojama apie rūkymo  priežastis, bei šio žalingo įpročio  sukeliamas  ligas ir jų pasekmes. 

plačiau
 
201711 09 A.Gridin fondo akcija "Sušildykime vieni kitus"

             Sulaukiant vis daugiau dėmesio, palaikymo bei gerų emocijų ir šiais metais, rudeniui besibeldžiant, trumpėjant dienoms ir saulės spinduliams, Aleksandro Gridino labdaros fondas inicijuoja tradicinę socialinę mezgimo akciją: ,,Sušildykim vieni kitus”. 

          

plačiau
 
2017 11 08 Senjorai lankosi Maironio lietuvių literatūros muziejuje

2017 11 08 Senjorai lankosi Maironio lietuvių literatūros muziejuje

 

                Ruduo- susikaupimo, ramybės metas, kai norisi šilumos, jaukios užuovėjos, šilto bendravimo. Būtent taip- šiltai ir jaukiai Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorus lapkričio 8-ąją sutiko Maironio lietuvių literatūros muziejaus darbuotojos. 

plačiau
 
2017 11 06 Pyragų diena- dalintis gerumu

           Graži pyragų dienos idėja neaplenkė ir Kauno Panemunės socialinės globos namų- lapkričio 6-ąją tiek stacionaro, tiek dienos centro senjorai puikiai nusiteikę plušėjo savo virtuvėlėse, ir netrukus visi namai prisipildė gardžių pyragų aromatų. 

 

 

           

plačiau
 
Ieškomas socialinis darbuotojas

 
 
2017 10 31 Renginys išėjusiems Anapilin atminti "O jie gyveno tarp mūsų"

Būtis kaip sapnas - buvo ir nėra. 
Praeina viskas, gęsta netgi žvaigždės...

plačiau
 
2017 10 25 Ilgaamžių popietė "Nedidelis menas pasenti, menas - įveikti senatvę". "Vilties "ansamblio koncertas

            Spalvingą, rudeninį trečiadienio rytą, Panemunės globos namų gyventojai susirinko pasveikinti senjorų - ilgaamžių.  Ilgaamžių popietėje "Nedidelis menas pasenti, menas - įveikti senatvę",  dalyvavo vokalinis moterų ansamblis "Viltis", vadovas arvydas Paulauskas . Ilgaamžius senjorus sveikino globos namų direktorė A.Krinickienė, buvo įteiktos simbolinės dovanėlės.

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  sekantis  >>