į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2018 02 13 Užgavėnių šventė "Žiema, žiema, bėk iš kiema..."

       Iš vakaro pasikelpę tradicinį užgavėnių pyragą "Pakišuolį", persirengę pačių pasigamintais kostiumais ir kaukėmis, senoliai nepabūgo spaudžiančio šaltuko ir su muzika,bei šokiais išėjo į kiemą varyti  lauk žiemą... 

plačiau
 
2018 01 23 Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos akcija ,,Sušilkime vieni prie kitų pusiaužiemyje"

           2018 metų sausio mėn. 23 dieną LRKD Kauno skyriaus senjorų klubo narės nuvyko į VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namus. Mus labai maloniai pasitiko globos namų užimtumo specialistė Lina Kelertienė.Socialinių darbuotojų pagalba namų gyventojai su gera nuotaika susirinko salėje. Skambėjo mūsų senjorų klubo narės Teresėlės Varnagirienės vadovaujamo etnografinio ansamblio ,,Sūduva“ dainos apie žiemą, Kalėdas bei Naujus metus, o eilėraščių žodžiai džiugino ir šildė visų širdis.

 

plačiau
 
2018 01 18 Igarkiečių popietė, akcijos "Misija Sibiras 16" pristatymas

       2018 m. sausio 18 dieną VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose vyko Igarkiečių brolijos susitikimas.

        Igarka – miestas Rusijos šiaurėje, Jenisiejaus dešiniajame krante. Į šį už šešių su puse tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos esantį miestą 1948 m. birželio-liepos mėn iš sovietų okupuotos Lietuvos atgabenti 3 ešelonai lietuvių  tremtinių. Vėliau dar daugiau lietuvių į Igarką atkelta iš kitų Krasnojarsko krašto tremties vietų. 1956–1961 m. dauguma lietuvių grįžo į Lietuvą.

          

plačiau
 
2018 01 12 Kauno Panemunės socialinės globos namuose paminėta Laisvės gynėjų diena

                     Šiais metais Lietuva 27- ąjį kartą mini tragiškų sausio 13- osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną. Ankstyvą  sausio 12- osios rytą Kauno Panemunės socialinės globos namai prisidėjo prie gražios ir pilietiškos akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, globos namų languose sužibo atminimo žvakelės, kurių plevenimas sukūrė atmosferą tarpusavyje pasidalinti mintimis ir prisiminimais apie ilgą ir sunkų Lietuvos kelią link laisvės.

                     

plačiau
 
2018 01 04 Kauno Panemunės socialinės globos namų socialinės priežiūros dienos centras- vėl atviras senjorams

     2017 m. birželį socialinės priežiūros dienos centro veikla buvo laikinai pristabdyta, siekiant išgryninti teikiamas paslaugas. Sukūrus kokybiškų socialinių paslaugų sistemą ir Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje 2017 m. gruodžio 19 d. patvirtinus šių paslaugų sudėtį bei jų įkainius, socialinės priežiūros centras vėl tapo atviras paslaugų gavėjams.

        2018 m. sausio 4 dieną įvyko jaukus ir šiltas, kupinas betarpiško ir nuoširdaus bendravimo dienos centro atidarymas. Į dienos centrą džiaugsmingai sugužėjo centrą anksčiau lankę senjorai bei gausus būrys svečių- Kauno miesto vicemerė Rasa Šnapštienė, Kauno miesto mero
V. Matijošaičio patarėjos I. Segalovičienė ir O. Leiputė, LR Sveikatos apsaugos apsaugos ministro A. Verygos padėjėjos R. Zabielienė ir G. Dušenkaitė, Kauno miesto senjorų tarybos pirmininkas
G. Žemaitis, Samariečių bendrijos pirmininkas M. Vėlyvis, Kauno miesto savivaldybės socialinių paslaugų skyriaus vedėjos pavaduotoja J. Putnienė ir minėto skyriaus vyriausioji specialistė R. Levulytė. Svečiai vieningai džiaugėsi, kad senjorų laukiamas ir vertinamas socialinės priežiūros dienos centras pradeda veiklą, linkėjo didelės sėkmės darbuose, susitelkimo, kūrybinių idėjų bei gausaus būsimų lankytojų rato. 

plačiau
 
2017 12 27 Senųjų Metų palydos su choru:"Kanklės"

       Senųjų metų palydų šventė su Kauno Klinikų moterų choru "Kanklės" jau tapo ilgamete tradicija senjorams. Renginio vedėjai susirinkusiuosius į šventę administracijos vardu pasveikino  su Naujais artėjančiais 2018 m., ragindami prisiminti ir išsaugoti atminty, tai, kas buvo gražiausia per tuos metus ir mugramzdinti užmarštin, tai, kas nedžiugino...

plačiau
 
2017 12 20 Jauki Šv. Kūčių vakarienė globos namuose

 Šv. Kalėdos - viena svarbiausių švenčių tikintiesiems visame pasaulyje. Krikščioniškos tradicijos puoselėjamos ir mūsų globos namuose, jas padeda išlaikyti Panemunės dvasininkai, bendruomenės nariai, mes, darbuotojai ir patys gyventojai. Ir neatsitiktinai - juk daugumas jų – praktikuojantys krikščionys.

 

Šiemet kaip ir kasmet Kristaus gimimo šventei ruoštasi jau nuo gruodžio pradžios: namai kvepėjo kepamais sausainiais ir kūčiukais, rytais buvo giedamos šv. Giesmės, rengiamos pamaldos.

 

Šv. Kalėdų vakarienė – svarbi mūsų namų tradicija, gyvuojanti nuo pat įstaigos įsikūrimo. Šiemet taip pat buvo gaminami tradiciniai kūčių stalo valgiai, buvo pakuojamos dovanėlės, dekoruojami stalai. Kiekvienas mūsų namų gyventojas, nors ir laisvas nuo tikėjimo, galėjo pajusti – artėja šviesos ir gėrio valanda, kuomet linkėsime vieni kitiems sveikatos, ramybės ir vilties.

 

Vakaronėje gyvai skambėjo Tremtinių ansamblio "Kauno senjorai" atliekamos giesmės, prisimintos tautiškos dainos ir senosios Kūčių tradicijos.

 

plačiau
 
2017 12 20 Kauno Panemunės socialinės globos namuose lankosi „išmaniosios slaugytojos“

            Artėjant gražiausioms metų šventėms, į Kauno Panemunės socialinės globos namus atvyko kasmet laukiamos viešnios- Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos slaugos fakulteto išplėstinės slaugos praktikos studentės, vadovaujamos lektorės,

gyd. geriatrės dr. Odetos Kučikienės. 

plačiau
 
2017 12 19 Artėjančių gražiausių metų švenčių proga senjorus sveikina Kauno rajono moksleiviai

                 Nuo pat ryto Kauno Panemunės socialinės globos namuose buvo girdėti šventiškas šurmulys, vaikų klegėjimas, dainelės, eilėraščiai. Dienos socialinės globos padalinio senjorus atvyko pasveikinti netolimi svečiai iš Kauno rajono - Šlienavos pagrindinės mokyklos pirmokai. 

plačiau
 
2017 12 14 Panemunės globos namuose choro "Allegro" programa

             Ši Advento popietė Panemunės  globos namų senjorams buvo iš tiesų nepaprasta. Tokio gausaus būrio daininikų šie namai dar nebuvo "matę". Veršvų gimnazijos choras "Allegro"  su ilgamete vadovė L. Kasparevičienė,  bei solistu E.Bavykinu parengė puikią muzikinę programą "Kartų tėkmė". 

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  sekantis  >>