į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2017 08 23 Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienos minėjimas

          Rugpjūčio 23 d. Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims labai svarbi diena. Šią dieną 1989 m. Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai parodė okupantams, kad yra vieningi ir nepasiduos priespaudai. Akcija „Baltijos kelias“pranoko visus lūkesčius, kai dviejų milijonų žmonių rankų grandinė sujungė 620 kilometrų nuo Vilniaus per Rygą iki Talino.

          Prisimindami šią svarbią visai tautai datą, Kauno globos namų senjorai susirinko visi kartu namų kiemelyje. Įstaigos direktorė pasveikino susirinkusius šventės dalyvius. Buvo prisiminta ir pasidalinta išgyvenimais apie šią dieną ir tai, kas svarbu mums, lietuviams. Senjorai skaitė eiles, dainavo liaudies dainas.  Kartu su įstaigos direktore A.Krinickiene ir darbuotojais sukūrė improvizuotą šokį su tautinėmis juostomis. Šventė buvo jauki ir prasminga.

 
 
2017 08 14 Žolinių šventė, Šv.Mergelės Marijos ėmimo Dangun šventės minėjimas

            Rugpjūčio 15-ąją Lietuva pasipuošia žolynais ir margaspalvėmis gėlėmis. Lietuvos bažnyčiose  minima bažnytinė šventė, kurios tradicijos susipynusios su pagonybės laikų papročiais. Rengiami Žolinės atlaidai, Šventinėse Mišiose pašventinamos žmonių atsineštos lauko, darželio gėlių puokštės, žolynai, vaisių pintinėlės. Žolinė taip pat labai svarbi susibūrimo draugėn, pabendravimo šventė.

 

 

plačiau
 
2017 07 26 SENJORŲ IŠVYKA Į RUMŠIŠKES

Šv.Oninių rytą Kauno Panemunės socialinės globos namų senjorai išsiruošė į kelionę. Liaudies buities muziejus  pasitiko svetingai, net gi lietus nustojo lijęs. 

plačiau
 
2017 07 14 Viešnios iš Švedijos aplankė VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namus

Š.m. liepos 14 d. lankėsi Švedijos tarptautinės globos organizacijos SCI Swedish Care International projektų ir mokymų vadovė Katarzyna Hess-Wictor, bei tos pačios organizacijos projekto vadovė Aušra Pockevičiūtė.

              

plačiau
 
017 07 05 VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose šiuolaikinio cirko projektas „Cirkuliacija“

2017 07 05  VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose viešėjo teatro  trupė „Teatronas“ su šiuolaikinėmis cirko dirbtuvėmis „Cirkuliacija“, kurių metu buvo mokomi žongliravimo meno senjorai. Jaunieji teatro aktoriai ir cirko artistai linksmai bendravo su senjorais rodydami žongliravimo pratimus. 

plačiau
 
2017 06 21 Įstaigos įkūrimo 30 –asis Jubiliejus, Gimtadienių, Joninių šventė

          

      Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė

                                                                                   / J. V. Gėtė/

 

              Š.m. birželio 21 dieną Kauno Panemunės senlių namai kukliai paminėjo įstaigos įkūrimo 30 –metį. Šia proga pasveikinti įstaigos vadovo A.Krinickienės, bei visos Panemunės senelių namų bendruomenės atvyko: Kauno miesto savivalybės administracijios socialinių paslaugų skyriaus, VDU Socialinio darbo katedros ir Trečio Amžiaus Universiteto TAU, Kauno Vaikų globos namų atstovai ir kt. garbūs svečiai. Direktorė Aldona Krinickienė tarė sveikinimo žodį visiems susirinkusiems, įdomiai papasakojo įstaigos gyvavimo  ir vystymosi peripetijas, pasveikino išeinančius į užtarnautą poilsį darbutojus senjorus.

         

plačiau
 
2017-06-20 Panemunės globos namų senjorai dalyvavo XV bėgimo varžybose Lenkijoje

           Mūsų įstaigos atstovai, senjorai, kasmet dalyvauja Lenkijoje organizuojamose bėgimo varžybose, kurias organizuoja globos namai "Kalina". 

plačiau
 
2017 05 18 Kauno moksleivių aplinkotyros centro gėlių sodinimo akcija senelių namuose

Minint Tarptautinę šeimų dieną, Kauno moksleivių aplinkotyros centro Jaunųjų gamtininkų būrelis dalyvavo jau tradicija tampančioje gėlių sodinimo akcijoje Panemunės senelių namuose. Gegužės 18 d. popietę, linksmieji gamtininkai skyrė geriems darbams – apsodino ir papuošė Senelių namų teritoriją, mūsų Kauno Moklsievių Aplinklotyrios Centre išaugintomis gėlėmis: serenčiais ir meksikiniais žydrūnais.

 

plačiau
 
Kviečiame prisijungti!

 
 
2017 05 16 Prasidėjo bendradarbiavimo projekto “Senjorų sodelis” darbai

2017 05 16  Prasidėjo bendradarbiavimo projekto “Senjorų sodelis” darbai

 

Pagaliau, atšilus orams, senjorai, kartu su “Šilo” pradinės mokyklos moksleiviais  jau galėjo išsiruošti į savo darželius ir sodelius.  Ilgai lauktas bendradarbiavimo projektas “Senjorų sodelis” vykdomas nuo š.m. 2015 m. pavasario. 

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  30  sekantis  >>