į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2018 01 04 Kauno Panemunės socialinės globos namų socialinės priežiūros dienos centras- vėl atviras senjorams

         Renginyje skambėjo kolektyvo „Kauno senjorai“ (vadovė L.Kelertienė) atliekamos autentiškos lietuvių liaudies dainos, nuoširdų sveikinimo žodį tarė Kauno Panemunės socialinės globos namų direktorė Aldona Krinickienė, kuri džiaugėsi susirinkusiu gausiu būriu senjorų, anksčiau lankiusių dienos centrą bei vylėsi, kad socialinės priežiūros dienos centras sėkmingai veiks ir teiks kokybiškas paslaugas. Atidarymo metu susirinkusiems senjorams buvo suteikta informacija apie mokamas socialines paslaugas, atsakyta į iškilusius klausimus, pakviesta aktyviai domėtis dienos centro veikla, išdalinti lankstinukai su aktualiausia informacija, paskatinta visais iškilusiais klausimais drąsiai bendrauti su socialinėmis darbuotojomis, kreiptis nurodytais kontaktais.

         Senjorai yra kviečiami rinktis mokamas paslaugas iš šio sąrašo:

Socialinių įgūdžių ugdymas ir Palaikymas Dienos centre (senyvo amžiaus asmenys ir suaugę asmenys su negalia)- 19,48 Eur. už dieną (su maitinimu) ir 15,48 Eur. už dieną (be maitinimo).
Maitinimo paslaugų teikimas – 4 Eur. už 1 kompleksinius pietus.
Transporto organizavimas – 0,38 Eur. už km. Ir 1,98 Eur. už 1 prastovėtą valandą.
Senyvo amžiaus asmenų lydėjimas įvairias įstaigas – 1,88 Eur. už 1valandą.
Atokvėpio paslauga šeimos nariams (rūpintojams), dėl tam tikrų priežasčių laikinai negalintiems prižiūrėti asmenų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra, - 4 Eur. už valandą
Pagalba į namus (maisto produktų nupirkimas artimiausioje parduotuvėje (iki 5 kg.); į paslaugos teikimo trukmę įskaičiuojamas nuėjimas į parduotuvę, laukimas eilėje, produktų parnešimas) – 2,90 Eur. už 1 valandą.
Individuali ergoterapija (senyvo amžiaus asmenys) – 7 Eur. už 30 minučių.
Grupinė ergoterapija (senyvo amžiaus asmenys) – 7 Eur. už 30 minučių.
(5 asmenų grupė).
Meninės raiškos mokymų organizavimas (senyvo amžiaus asmenys) – 12 Eur. už 45 minutes (5 asmenų grupė) ir 10 Eur. už 45 minutes (individualiai).
Kulinarinių pamokų organizavimas (senyvo amžiaus 5 asmenų grupė) – 7 Eur. už 45 minutes (produktai neįskaičiuoti).
Mokymų, kuriuose suteikiama žinių ir kompetencijų, reikalingų slaugant artimuosius, organizavimas (senyvo amžiaus asmenys) – 7 Eur. už 45 minutes (3 asmenų grupė).
Mokymų, kuriuose suteikiama žinių ir kompetencijų, reikalingų prižiūrint ir slaugant demencija sergančius artimuosius, organizavimas – 10 Eur. už 45 minutes (5 asmenų grupė).
Tautinių juostų audimo mokymų organizavimas – 7 Eur. 45 minutes (3 asmenų grupė).
Edukacinių užsiėmimų apie socialinės veiklos savanorystę organizavimas (senyvo amžiaus asmenys) – 10 Eur. už 4 akademines valandas (10 asmenų grupė).

           Ne veltui, šis Kauno Panemunės socialinės priežiūros dienos centro atidarymo renginys buvo simboliškai pavadintas „Kai tu šalia“- juk taip svarbu, kai šalia yra artimas žmogus, draugas, likimo brolis, su kuriuo gali pasidalinti džiaugsmais ir vargais, patyrimais, viltimis ir svajonėmis, o socialinės priežiūros dienos centras yra net tik puiki galimybė senjorams susirinkti bei visiems kartu aktyviai, turiningai, prasmingai praleisti laiką bendraminčių draugijoje, bet ir pagal asmeninius poreikius patogiai bei kokybiškai gauti reikiamas paslaugas.