į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2016 04 08 Spektaklio premjera „TRYS MYLIMOS“

    Balandžio 8 d. Panemunės senelių namuose įvyko Dienos centro dramos studijos premjerinis spektaklis. Senjorai vaidino lietuvių litearatūros klasikės Žemaitės komediją "Trys mylimos". Vaidmenis atliko dienos centro lankytojai: V. Gegeckienė, A. Černienė, A. Jasiukaitienė, S. Venckienė, V. Žemaitis. Spektakliui dekoracijas piešė dailininkė N. Burienė, režisavo soc. darbuotoja A. Gudžinskienė.

 

plačiau
 
2016 04 01 Skelbiamas papildomas priėmimas į Dienos socialinės globos centrą "Demencija"

    Kauno Panemunės senelių namų Dienos centras, senjorams sergantiems senatvine demencija vykdo papildomą priėmimą. Kviečiami  Dienos socialinės globos centrą "Demencija" lankyti vyresnio amžiaus Kauno miesto gyventojai, kuriems dėl senatvinės kraujagyslinės demencijos sutrikimų nustatytas specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros poreikis. Lankytojai gali darbo dieną praleisti Dienos centre.

 

plačiau
 
Kurortu alsuojančioje Panemunėje - Atokvėpis senjorams

Taip  naujausiame 2016 m. žurnale "Sveikata" pristatomi Kauno Panemunės senelių namai. Kauno Panemunės senelių namai įsteigti dar 1987 metais ir gyvuoja jau 28 metus. Tai socialinių paslaugų įstaiga, teikianti stacionarias ir nestacionarias socialines paslaugas. Prie pat pyšyno, kur itin grynas oras, beveik tris dešimtmečius veikiančiuose Senelių namuose savimi nebegalintys pasirūpinti arba vieniši senjorai ne tik pasitinka saulėlydį, bet ir atranda naują gyvenimą.Svarbiausia - nelikti vienam ir  senatvei ruoštis iš anksto -  teigiama straipsnyje.

Daugiau skaitykite

/out_data/SDT_katalogas/atokvepis-senjorams-apie-mus-spaudoje.pdf

/out_data/SDT_katalogas/Atokvepis_senjorams_apie_mus_spaudoje.pdf

 

 

 

 
 
2016 04 05 Moksleivių ir senjorų išvyka į Vilniaus Seimo rūmus

Kovo 10 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vykusio moksleivių piešinių ir rašinių konkurso „Laisvės kelias – nuo tremties iki nepriklausomybės“ laureatų apdovanojimo renginyje, kurį organizavo Panemunės senelių namai, Igarkos tremtinių brolija ir Vytauto Didžiojo karo muziejus, geriausių darbų autoriai buvo apdovanoti specialiuoju prizu – kelione į Vilniaus Seimo rūmus, kurį įsteigė ilgametė renginio globėja Seimo narė Vida Marija Čigriejienė.

 

plačiau
 
2016 04 01 Paminėta Pasaulinė paukščių diena

    Į Lietuvą įžengus astronominiam pavasariui, vis dažniau išgirstame įvairiausius paukščių balsus. Maži ir dideli, ryškūs ir daugiaspalviai, ilgakojai ir ilgasnapiai, skardžiabalsiai ir tyleniai- visokiausių paukščių yra tarp mūsų, tačiau jie taip puikiai prisitaikę gyventi gamtoje, kad dažnai jų net nepastebime, negirdime.

 

plačiau
 
2016 03 22 Kovo 22 -ąją paminėta Pasaulinė vandens diena

    Vanduo - mūsų gamtos dalis, gyvybės šaltinis, pramonės variklis. Suvokdami vandens reikšmę žmogaus gyvenime, Kauno Panemunės senelių namuose minėjome Pasaulinę vandens dieną. Renginio pradžioje kalbėjomės apie vandens svarbą pagyvenusio žmogaus sveikatai, normaliam organizmo funkcionavimui, prisiminėme sveikatos specialistų rekomendacijas, kiek vandens reikėtų išgerti per parą. 

plačiau
 
2016 03 21 Paminėta pasaulinė poezijos diena

    Pagyvenusių žmonių dienos centre paminėta pasaulinė poezijos diena, kurioje dalyvavo nepriklausomos rašytojų sąjungos "Branduma" narė - poetė Janina Ulinskienė. Ji pristatė penketą savo poezijos rinkinėlių vaikams ir vieną suaugusiems.

 

plačiau
 
2016 03 16 Tremtinių susitikimas su generolo P. Plechavičiaus licėjaus moksleiviais

    Trečiadienio popietę senjorų-tremtinių klubo ansamblio „Kauno senjorai“ nariai tęsdami pradėtą gražią iniciatyvą-ugdyti jaunąją kartą perduodant tremties istoriją dainomis, pasakojimais, apsilankė generolo P. Plechavičiaus licėjuje. Tremtinių ansamblio nariai dovanojo moksleiviams ne tik prasmingą laiką, tačiau, tam tikra prasme, tai tapo savotiška istorijos pamoka su realiais veikėjais. 

plačiau
 
2016 03 15 Eigulių bendruomenės centro "Smaragdas" koncertas dienos centre

    Pagyvenusių žmonių dienos centre koncertavo Eigulių Bendruomenės centro ansamblio "Smaragdas“ Romantikų grupė, vadovė Ona Saulė Delonienė. Jų repertuare skambėjo populiarios romantinės lietuviškos dainos. Koncerto metu savo knygas pristatė ansamblio vadovė – rašytoja Ona Delonienė. 

plačiau
 
2016 03 14 Norvegijos vyrų choro "Laudamus" vizitas ir koncertas senelių namuose

    Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Kauno Panemunės senelių namų bendruomenė sulaukė ypatingų svečių iš Norvegijos, kurie tradiciškai pasitikti su duona, druska ir dainomis. Šios delegacijos lyderis ir iniciatorius Brinjulv Hernes į Lietuvą atvykstantis kasmet nuo 1992 m. žinodamas šios mums svarbios datos reikšmę, suorganizavo Norvegijos vyrų choro „Laudamus“ iš Hordalando apskrities koncertą. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  sekantis  >>