į pradžią turinys susisiekite  
Veikla » Naujienos
2015 10 21 Kauno miesto savivaldybėje vyko konferencija „Senėjantis žmogus bendruomenėje: palaikančios aplinkos kūrimas“

    Spalio 21 d. Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje posėdžių salėje vyko mokslinė – praktinė konferencija „Senėjantis žmogus bendruomenėje: palaikančios aplinkos kūrimas“ skirta Tarptautiniam pagyvenusių žmonių mėnesiui paminėti. Konferencijos tikslas buvo aptarti paslaugų senėjančiam žmogui plėtotės galimybes bendruomenėje, įgyvendinant solidarumo, bendruomeniškumo ir įgalinimo principus bei taikant inovatyvius palaikančios aplinkos kūrimo metodus.

 

plačiau
 
2015 10 13 Senjorai varžėsi boulingo kovose

    Tarptautinio pagyvenusių žmonių mėnesio proga „Amerigo“ boulingas, kuris įsikūręs prekybos centre „Mega“, senjorams suteikė galimybę apsilankyti boulingo klube. Pagyvenusių žmonių dienos centro ir Krizių centro asmenims, nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos, lankytojai susitikę senjorų boulingo kovose nestokojo gerų emocijų, juoko ir laimėjimo džiaugsmo. 

plačiau
 
2015 10 07 Atvirų durų dienose – senjorų susidomėjimas centrais

    Trečiadienio rytmetį senjorai aktyviai rinkosi į Kauno Panemunės senelių namuose Dienos centruose organizuojamas atvirų durų dienas. Renginio metu dainas senjorams dovanojo senelių namų darbuotoja Raminta Starevičienė, savo kūrybos eiles skaitė buvusi tremtinė Veronika Burneikienė. Po koncerto senjorų bendruomenei pagal pageidavimą buvo sudaryta galimybė aplankyti Kauno Panemunės senelių namų dienos centrus, susipažinti su programomis, organizuojama veikla.

plačiau
 
Konkursas

Maloniai kviečiame dalyvauti  Trumpametražio filmo kūrimo konkurse  „Sveikas senėjimas Kauno mieste: senatvė mūsų akimis“

 

Tarptautinei Pagyvenusių žmonių dienai paminėti Kauno Panemunės senelių namai skelbia trumpametražių filmų kūrimo konkursą „ Sveikas senėjimas Kauno mieste: senatvė mūsų akimis “.

 

Konkursas skirtas pristatyti senų žmonių Kauno mieste gyvenimą; paslaugų prieinamumą, laisvalaikį, kasdienę buitį bei paskatinti visus atkreipti dėmesį kokią gyvenimo kokybę kuriame šiandien, kad mūsų senatvė būtų ori ir prasminga.

 

Konkursas vyks: 2015 m. spalio 1d. – 2015 m. lapkričio 20 d.

 

Konkurso tikslai:

Kuriami filmai turėtų reprezentuoti pagyvenusių ir senų žmonių mintis apie paslaugų prieinamumą ir svarbą jų gyvenime;senjorų kasdienybę ir bendruomenės narių įsiraukimą į gyvenimo kokybės gerinimą; supažindinti su konkursiniais darbais visuomenę, pristatant filmus konferencijose, publikuojant juos interneto svetainėse.

 

Reikalavimai filmui:

-filmas turi atitikti konkurso temą;
-filmo trukmė – nuo 3 iki 5 min.;
-konkursui galima teikti tik autorinį kūrinį, kuris jokiu būdu negali būti kitų asmenų sukurtų darbų plagiatas ar kopija;
-konkursui pateikiamas lietuvių kalba sukurtas filmas;
-filmas gali būti kuriamas pasitelkus įvairias vaizdo priemones;
-filme negali būti naudojama jokia žalinga ar nelegali informacija.

 

Filmo pateikimas:

Norintys dalyvauti konkurse, iki 2015 m. spalio 15 d. 17 val.  turi užsiregistruoti el. p. info@kaunoseneliai.lt pateikiant užpildytą dalyvio registracijos anketą
-iki lapkričio 20 d. dalyviai DVD laikmenoje arba USB atmintinėje privalo pristatyti  filmą senelių namų administracijai adresu Kurtinių g. 1 D, Kaunas, tel. 8 37 40 75 14, 
mob 8698 77278.

-pateiktas pavėluotai arba neatitinkantis konkurso nuostatų, nebus vertinamas;
-viena kūrėjų grupė gali pateikti vieną filmą;
-filmas turi būti geros kokybės, jame neturi būti pažeistos kitų autorių teisės
-kūrinio pateikimas konkursui reiškia, kad autoriai sutinka su visomis šiuose nuostatuose paminėtomis sąlygomis.

 

Pastaba: Pateikdami kūrinius, nurodykite savo įstaigos pavadinimą, adresą, kontaktus, darbo (grupės) vadovąs – jo/jos vardą ir pavardę, filmo trukmė , filmo pavadinimas , asmenys, dalyvavę kuriant filmą,  

 

Konkurse gali dalyvauti: Visi Kauno miesto  licėjų, gimnazijų ir  mokyklų moksleiviai nuo 15 metų.; asociacijos, nevyriausybinės, globos organizacijos.

 

I TURAS Konkursui pateiktus trumpametražius filmus įvertins kompetetinga  komisija.

Visi konkurso nuostatus atitinkantys filmai bus pateikti komisijos vertinimui ir bus renkamas geriausias filmas.

 II TURAS. Komisijos rekomenduoti filmai bus rodomi  Finaliniame renginyje,  2015 m gruodžio mėn., vyks konkurso laureatų apdovanojimas.

 

Konkurso dalyvių registracija vyks iki š. m. spalio 15 d. 17 val. Kontaktinis telefonas: 8-37 200129


Pridedama: Konkurso dalyvio registracijos anketa.

 

Konkurso globėjas: KAUNO MIESTO SENJORŲ TARYBA

 

 

plačiau
 
2015 10 05 Kas skaito rašo - duonos neprašo!

    Šį rytą Senelių namuose buvo juntamas šventiškas sujudimas. Tarptautinės  mokytojo  dienos  minėjimo  proga buvo rengiama raštingumo valandėlė „Kas skaito rašo - duonos neprašo“. Senelių namų gyventojai ir Dienos centrų lankytojai šio minėjimo proga rinkosi į salę. Ten jų laukė buvusi mokytoja, ponia Vanda ir klasę primenanti aplinka. Senjorė buvo paruošusi tekstą raštingumo dienai, tad senoliams teko užduotis rašyti diktantą „Rašyk žodį“ ir pademonstruoti savo žinias. 

plačiau
 
2015 10 02 VDU studentų vizitas ir paroda

    Pagyvenusių žmonių mėnesio atidarymo proga senelių namuose apsilankė studentai iš Vytauto Didžiojo universiteto. Atvykę studentai pasveikino senolius, pabendravo su jais, pradžiugino savo dainomis, muzika ir pačių pagamintais skanėstais. Visi renginio dalyviai nestokojo geros nuotaikos ir šypsenų, o dar didesnį susidomėjimą senjorams sukėlė tai, jog atvykę studentai buvo iš įvairių pasaulio šalių, pagal tarptautinę studentų programą šiuo metu besimokantys Lietuvoje.

 

plačiau
 
2015 10 01 Dienos centro lankytojų parodos "Gamtos prieglobstyje" atidarymas

    Spalio 1d. minint tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Kauno Panemunės senelių namų dienos socialinės globos centre "Demencija" atidaryta lankytojų darbų paroda ,,Gamtos prieglobstyje“. Savo austus paveikslus eksponavo Pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojai: Stefanija Chreptavičienė ir Vytautas Žemaitis. 

plačiau
 
2015 09 28 Norvegijos kolektyvo „Brage“ vizitas Senelių namuose

    Lietingą šeštadienio rytmetį Senelių namų bendruomenės nuotaiką praskaidrino svečių iš Norvegijos vizitas. Šios delegacijos lyderis ir iniciatorius Brinjulv Hernes kartu su choru „Brage“ ir kitais šios delegacijos nariais pasitikti su lietuviškomis tradicijomis, ragaujant duoną ir druską. Senelių namų gyventojų tarybos pirmininkė Ona Marija Gražulienė lydima gausios senjorų kompanijos sveikino svečius ir kvietė į vidų.

plačiau
 
2015-09-25 Padeka

Padėkos pusryčiai - proga padėkoti Socialiniams darbuotojams!

  

2015 m. rugsėjo 25 d. Kauno Panemunės senelių namuose Gyventojų taryba kartu su visais bendraamžiais, savo kolegomis parodė išskirtinį dėmesį socialiniams darbuotojams, surengdami Padėkos pusryčius, kurių metu ištarti nuoširdžiausi padėkos žodžiai darbuotojams, kurie kasdien yra šalia, kasdien ištiesia pagalbos ranką, nuramina, paguodžia, prajuokina…Tai buvo padėka už draugystę, meilę, rūpestį, nuostabias akimirkas ir šiltus prisiminimus.  Gyventojai savo dėkingumą išreiškė dovanodami pačių keptą nuostabiai gardų obuolių pyragą ir linkėdami, kad tai taptų Padėkos pusryčių tradicija.

plačiau
 
Sveikinimas 2015-09-25

                   Sveikinimas su profesine Socialinių darbuotojų diena !    

 

                                               Mieli kolegos, Socialiniai darbuotojai,

 

 Kurkime gyvenimą, kuriam esame  pašaukti,

 Atskleiskime tai, kas geriausia savyje.

           Priimkime ramų, prasmingą ir turtingą gyvenimą,

kurį Jis mums dovanoja.

                                                                                     (Kun. R. Gurkšnys SJ PPS )

Parama žmogui  jo gyvenime  – tai pagrindinė profesinė veikla, kuria paremtas kasdieninis mūsų darbas. Mūsų darbe yra visko: ir džiaugsmo, ir nusivylimo, pasitaiko pakilimų ir nuosmūkių.

Mieli kolegos, minėdami mūsų profesinę dieną, linkime  išlikti stipriais, nepasiduoti pesimistinėms nuotaikoms ir tikėti. Tegul iš jūsų minčių išsilieja žodžiai, būčiai suteikiantys prasmę.

Kuo stipriausios sveikatos, sėkmės, gerovės Jums ir Jūsų artimiesiems!

 

Kauno Panemunės senelių namų bendruomenės vardu

 

Direktorė   Aldona Krinickienė

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  sekantis  >>