į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2018 02 16 VIP saldumynai sveikina senjorus

               Nuoširdžiai dėkojame "VIP saldumynams" už bendradarbiavimą ir

Panemunės seneliams dovanotą, Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirtą  trispalvį skruzdėlyną!

 

 

                                             VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namų administracija

 
 
2018 vasario mėnesį Kauno kolegijos paslaugos globos namuose

          Visą mėnesį panemunės globos namuose lankėsi Kauno kolegijos kosmetologijos ir odontologijos skyrių studentai. Jų teikiamomis paslaugomis, šiltu bendravimu ir rūpestingumu džiaugėsi globos  namų stacionaro gyventojai ir Demencijų Dienos centro lankytojai.

 
 
2018 02 15 Minime Vasario 16 -ąją, Lietuvos atkūrimo 100 - metį

 TĖVIŠKĖS KRYŽIUS

 

Taku per lauką  ėjo mūsų tėvas,

Taku, kuris dar buvo neišmintas.

Ir liko amžiams tėvo pėdos

Į tėviškės laukus įmintos.

Rugių laukai, tarytu, jūra plaukė,

Vosilkos mėlynos aplink žydėjo.

Mylėjo tėvas šitą žemę, šitą lauką

Iš meilės tos – jam ašara riedėjo.

Įmynė tėvo kojos žemėn meilės taką,

Kad juo – vaikai namo pareitų,

Kad jie sugrįžtų šiandien ir po šimto metų,

Ir žemę šią, kaip jis, kad jie pamiltų.

Pastatė tėvas kryžių šalia tako,

Kad Dievą jo vaikai atmintų,

Kad visą kaimą saugotų nuo karo,

Kad broliai – meilę širdyse augintų.

Išėjo mūsų mielas tėvas į kelionę,

Iš jos – jau niekas niekad nesugrįžta.

Pas Dievą jis nusinešė svajonę:

Kad jo vaikaičiai tėviškėm sugrįžtų.

Kad apkabintų kryžių – tą prie tako,

Kad taip, kaip jis, ir jie – Kūrėjui nusilenktų,

Kad savo maldomis jie mintų meilės taką,

Ir juo – lengviau namo pareitų.

 

          Edita Pivorytė

 

plačiau
 
2018 02 14 Šv.Valentino diena sveikina Visuomenės sveikatos studentų draugija

Paminėjome Šv. Valentino dieną kartu su Visuomenės sveikatos studentų draugija. Klausėme jų parengto koncerto, vaišinomės jų atneštomis vaišėmis, gėrėme gardžią, aromatingą "meilės arbatą", o visi norintys turėjo galimybę nusifotografuoti, momentines nuotraukas darančiu fotoaparatu ir gauti jas dovanų.

 

 
 
2018 02 13 Užgavėnių šventė "Žiema, žiema, bėk iš kiema..."

       Iš vakaro pasikelpę tradicinį užgavėnių pyragą "Pakišuolį", persirengę pačių pasigamintais kostiumais ir kaukėmis, senoliai nepabūgo spaudžiančio šaltuko ir su muzika,bei šokiais išėjo į kiemą varyti  lauk žiemą... 

plačiau
 
2018 01 23 Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos akcija ,,Sušilkime vieni prie kitų pusiaužiemyje"

           2018 metų sausio mėn. 23 dieną LRKD Kauno skyriaus senjorų klubo narės nuvyko į VŠĮ Kauno Panemunės socialinės globos namus. Mus labai maloniai pasitiko globos namų užimtumo specialistė Lina Kelertienė.Socialinių darbuotojų pagalba namų gyventojai su gera nuotaika susirinko salėje. Skambėjo mūsų senjorų klubo narės Teresėlės Varnagirienės vadovaujamo etnografinio ansamblio ,,Sūduva“ dainos apie žiemą, Kalėdas bei Naujus metus, o eilėraščių žodžiai džiugino ir šildė visų širdis.

 

plačiau
 
2018 01 18 Igarkiečių popietė, akcijos "Misija Sibiras 16" pristatymas

       2018 m. sausio 18 dieną VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namuose vyko Igarkiečių brolijos susitikimas.

        Igarka – miestas Rusijos šiaurėje, Jenisiejaus dešiniajame krante. Į šį už šešių su puse tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos esantį miestą 1948 m. birželio-liepos mėn iš sovietų okupuotos Lietuvos atgabenti 3 ešelonai lietuvių  tremtinių. Vėliau dar daugiau lietuvių į Igarką atkelta iš kitų Krasnojarsko krašto tremties vietų. 1956–1961 m. dauguma lietuvių grįžo į Lietuvą.

          

plačiau
 
2018 01 12 Kauno Panemunės socialinės globos namuose paminėta Laisvės gynėjų diena

                     Šiais metais Lietuva 27- ąjį kartą mini tragiškų sausio 13- osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną. Ankstyvą  sausio 12- osios rytą Kauno Panemunės socialinės globos namai prisidėjo prie gražios ir pilietiškos akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, globos namų languose sužibo atminimo žvakelės, kurių plevenimas sukūrė atmosferą tarpusavyje pasidalinti mintimis ir prisiminimais apie ilgą ir sunkų Lietuvos kelią link laisvės.

                     

plačiau
 
2018 01 04 Kauno Panemunės socialinės globos namų socialinės priežiūros dienos centras- vėl atviras senjorams

     2017 m. birželį socialinės priežiūros dienos centro veikla buvo laikinai pristabdyta, siekiant išgryninti teikiamas paslaugas. Sukūrus kokybiškų socialinių paslaugų sistemą ir Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje 2017 m. gruodžio 19 d. patvirtinus šių paslaugų sudėtį bei jų įkainius, socialinės priežiūros centras vėl tapo atviras paslaugų gavėjams.

        2018 m. sausio 4 dieną įvyko jaukus ir šiltas, kupinas betarpiško ir nuoširdaus bendravimo dienos centro atidarymas. Į dienos centrą džiaugsmingai sugužėjo centrą anksčiau lankę senjorai bei gausus būrys svečių- Kauno miesto vicemerė Rasa Šnapštienė, Kauno miesto mero
V. Matijošaičio patarėjos I. Segalovičienė ir O. Leiputė, LR Sveikatos apsaugos apsaugos ministro A. Verygos padėjėjos R. Zabielienė ir G. Dušenkaitė, Kauno miesto senjorų tarybos pirmininkas
G. Žemaitis, Samariečių bendrijos pirmininkas M. Vėlyvis, Kauno miesto savivaldybės socialinių paslaugų skyriaus vedėjos pavaduotoja J. Putnienė ir minėto skyriaus vyriausioji specialistė R. Levulytė. Svečiai vieningai džiaugėsi, kad senjorų laukiamas ir vertinamas socialinės priežiūros dienos centras pradeda veiklą, linkėjo didelės sėkmės darbuose, susitelkimo, kūrybinių idėjų bei gausaus būsimų lankytojų rato. 

plačiau
 
2017 12 27 Senųjų Metų palydos su choru:"Kanklės"

       Senųjų metų palydų šventė su Kauno Klinikų moterų choru "Kanklės" jau tapo ilgamete tradicija senjorams. Renginio vedėjai susirinkusiuosius į šventę administracijos vardu pasveikino  su Naujais artėjančiais 2018 m., ragindami prisiminti ir išsaugoti atminty, tai, kas buvo gražiausia per tuos metus ir mugramzdinti užmarštin, tai, kas nedžiugino...

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  sekantis  >>