į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2014 04 30 "Šokio laboratorija" baigiamasis renginys

Balandžio 30 d. Kauno Panemunės senelių namuose įvyko baigiamasis projekto „Šokio laboratorija“ renginys. VšĮ Socialiniai meno projektai įgyvendinto profesionalios šokėjos Marija Vitkūnaitė ir Neringa Baranauskienė reguliariai rengė šokio dirbtuves, kurių metu buvo siekiama, į praktinę šokio veiklą įtraukiant įstaigos personalą ir klientus, sukurti nedidelį šokio spektaklį.  

plačiau
 
2014 04 22 Šv.Velykų šventė bei Gimtadienių šventė kartu su Kauno "Pienės" l/d

Panemunės senelių namų senoliai kartu su "Pienės" l/d vaikučiais Šv.Velykų 3 -čią dieną susirinko salėje paminėti šią gražią pavasario šventę, o tuo pačiu ir pasveikinti balandžio mėnesį gimusius senolius. 

plačiau
 
2014 04 18 Gyventojai ruošiasi šv. Velykoms

Gražią, saulėtą pavasario dieną, gyventojai, besiruošiant  šv. Velykoms, įvairiais būdais margino kiaušinius.

plačiau
 
2014 04 05 Norvegijos delegacijos priėmimas

    Balandžio 5 dieną Kauno Panemunės senelių namų bendruomenės narius savo viešnage pradžiugino svečiai iš Norvegijos. Tradiciškai pasitikta delegacija buvo vaišinama duona ir druska, džiugiai nusiteikę senjorai traukė skambias dainas, garbių svečių laukė dainuodami „Oi laukiam laukiam garbių svetelių laukiam...“. Svečius pasitiko ir sveikinimo žodžius pirmoji tarė Kauno Panemunės senelių namų direktorė, A. Krinickienė, kuri džiaugėsi ilgamečiu ir nenutrūkstamu bendradarbiavimu su norvegais. Po svečių sutikimo lauke, visi džiugiai nusiteikę skubėjo į vidų, kur norvegų delegacijos laukė jiems paruošta programa. Pirmiausia svečiams surengta ekskursija po Kauno Panemunės senelių namus, jie trumpai supažindinti su senjorų veikla šiuose namuose, pasidalinta praktine patirtimi dirbant su tokio amžiaus žmonėmis, taip pat pristatytas Krizių centras ir papasakota apie teikiamą pagalbą asmenims, nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos. Direktorė taip pat pasidžiaugė Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama Kauno Panemunės senelių namams kuriant Dienos centrą, sergantiems kraujagysline senatvine demecija ir jau baigiamu įgyvendinti projektu. 

plačiau
 
2014 04 03 kartu su J.Grušo meno vidurine mokykla vykdomas meninis socialinis projektas

2014 04 03 kartu su J.Grušo meno vidurine mokykla vykdomas meninis socialinis projektas

plačiau
 
2014 03 24 Pasaulinės vandens dienos paminėjimas su UAB Kauno vandenys generaliniu direktoriumi Linu Baltrėnu

Šių metų kovo 24 dieną Senelių namuose vyko Pasaulinės vandens dienos paminėjimas.  Šia proga svečiavosi UAB Kauno vandenys generalinis direktorius Linas Baltrėnas.  Gyventojai ir darbuotojai  su dideliu susidomėjimu  klausėsi UAB Vandenų vadovo pasakojimo apie Kauno miesto vandens kokybę, kainas, jo gavimo ir priežiūros būdus. L.Baltrėnas gana išsamiai papasakojo apie vandens nuotekų panaudojimą ir perdirbimą, Kauno miesto ir Kauno rajono vandens ūkio perspektyvas, užtikrino labai gerą vandens kokybę „saugiau gerti iš krano, nei iš plastmasinių talpų“. Visi  susirinkusieji renginyje buvo  vaišinami vandeniu, kurį kasdien naudojame  įstaigoje.   

                            

 

 
 
2014 03 20 Tarptautinės Žemės dienos minėjimas.

2014 03 20 Tarptautinės Žemės dienos minėjimas.

 Akcija  „Žemė- mūsų namai“

plačiau
 
MOKINIŲ PIEŠINIŲ IR RAŠINIŲ KONKURSO “LAIŠKAS TREMTINIUI” DALYVIŲ APDOVANOJIMAS

    2014 kovo 7 d.  Kauno Panemunės senelių namų asmenų, nukentėjusių nuo sovietinės okupacijos, krizių centras ir Igarkos tremtinių  brolija  aštuntą kartą  organizavo jau tradiciniu tapusį Panemunės seniūnijos mokyklų mokinių piešinių ir rašinių konkursą. Šių metų  tema “Laiškas tremtiniui”.

plačiau
 
2014 03 09 Garbingai paminėtas M. Matušakaitės 90 metų Jubiliejus

    Devyniasdešimtas pavasaris aplankė žinomą Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę, menotyrinkę, humanitarinių mokslų daktarę, architektę, drabužių dizainierę Mariją Matušakaitę.

plačiau
 
2014 03 07 Senjorai lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

    Kauno Panemunės senelių namų gyventojai saulėtą penktadienio rytą lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Senjorai turėjo galimybę susipažinti su gyvąja gamta, gyvūnų anatomija, fiziologija, retomis bei nykstančiomis gyvūnų rūšimis, įgyti žinių apie gyvūnijos evoliuciją, išvysti žinduolių, paukščių, roplių, žuvų, vabzdžių, bestuburių ekspozicijas, susipažinti su virtualia gyvūnų erdve aplankant pasaulio regionus ir pamatant juose plytinčią fauną bei florą. 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   sekantis  >>