į pradžią turinys susisiekite  

Veikla » Naujienos
2014 02 11 Pasaulinės ligonių dienos minėjimas

    Vasario 11 d. Kauno Panemunės senelių namuose vyko Pasaulinės ligonių dienos minėjimas. Gyventojams ir Dienos centro lankytojams vaizdinių priemonių pagalba psichologė Rita Kaževienė ir VDU Soc. mokslų fakulteto magistrinių studijų II-o kurso studentė pristatė, kaip šią dieną supranta ir mini įvairios pasaulio kultūros.

    Jaukioje aplinkoje, geriant „sveikatingumą“ skatinančią arbatą, vyko diskusijos apie sveikatos gerinimo būdus ir priemones.

    Vėliau senelių namų gyventojai ir Dienos centro lankytojai buvo pakviesti į „Šokis sveikatai“, savanorių programą, kuri senelių namuose vykdoma kiekvieną antradienį.

plačiau
 
2014 01 22 Kauno Rokų vidurinės mokyklos moksleivių darbai džiugina senjorų širdis

 

    Gruodžio mėnesį, prieš pat Šv. Kalėdas,  Kauno Panemunės senelių namuose lankėsi Kauno Rokų vidurinės mokyklos moksleiviai ir jų mokytoja Loreta Jankūnienė. Jų pačių piešti, dekoruoti darbai papuošė senelių namų paradinius langus, vidines pastato sienas, suteikė namams jaukumo ir šilumos. Šiais nuostabiais darbais senjorai, lankytojai ir senelių namų svečiai gali gėrėtis ir pošventiniu laikotarpiu.

plačiau
 
2014 01 21 Gimtadienių šventėje l/d „Pasaka“ vaikučiai dainelėmis sveikino senelius

    2014 metais sausio mėnesį gimusius senelius atvyko pasveikinti lopšelio/darželio „Pasaka“ vaikučiai, kurie senelius ne tik nudžiugino sveikinimo programėle, bet ir pavaišino obuolių pyragu. 

plačiau
 
2013 01 13 Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Taip gražiai skambėjo žodžiai: laukas, pieva, kelias, upė. Taip gražiai iš jų išaugo vienas žodis – LIETUVA!

Justinas Marcinkevičius

 

    Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną Kauno Panemunės senelių namai  prisidėjo prie paskelbtos visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir languose įžiebė atminties žvakeles 1991 m. sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos Laisvę.

plačiau
 
2014 01 13 Žvakių liepsnelės Sausio 13-sios rytą Kauno Panemunės senelių namų senelių namų languose

    Į kvietimą minėti visuotinę pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“ atsiliepė ir seneliai. Šįryt 8 val. Kauno Panemunės senelių namų  langus nušvietė plevenančios žvakių liepsnelės.

plačiau
 
2014 01 08 K. Griniaus progimnazijos mokinių vaidinimas

Senelių namų gyventojai buvo nudžiuginti K. Griniaus progimnazijos mokinių vaidinimu. Nespėję  atvykti prieš šv. Kalėdas mokiniai sausio 8  atkėliavo su vaidinimu apie kūdikėlį Jėzų. 

plačiau
 
2014 01 06 paminėta „Trijų Karalių“ šventė

    Panemunės senelių namuose kasmet  tradiciškai minima Trijų Karalių šventė. Šiais metais Trys Karaliai gyventojus džiugino bendrai visiems susirinkus salėje, kur buvo atsisveikinta su Kalėdiniu laikotarpiu. Kiekvienam senelių namų gyventojui Karaliai įteikė dovanelę

plačiau
 
2014 01 06 Kazimierui Putnai įteiktas "Gerumo kristalas''

    2014 m. sausio 6 d., Kauno rotušėje už reikšmingus ir neatlygintinus darbus Kauno bendruomenės labui Gerumo kristalais Kauno miesto meras apdovanojo 28 asmenis.

      Vienas iš gavusių apdovanojimus - Kazimieras Putna už tremties istorijos puoselėjimą ir sklaidą dainomis Lietuvoje ir už jos ribų, dalyvaujant Kauno Panemunės senelių namų krizių centro tremtinių ansamblio veikloje. Jis yra Kauno Panemunės senelių namų krizių centro asmenims, nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos lankytojas, choro „Kauno senjorai“ įkūrėjas ir seniūnas.

plačiau
 
2014 01 03 Lopšelio/darželio „Pušynėlis“ muzikinis pasirodymas

   Pirmieji 2014 – ųjų metų svečiai Panemunės senelių namuose lopšelio/darželio „Pušynėlis“ vaikučiai, kurie atkeliavo kartu su trumpa muzikine programėle.

plačiau
 
2013 12 23 Šv. Kūčių vakarienė

    Gruodžio 23 dieną, kaip ir kiekvienais metais senelių namuose tradiciškai buvo susirinkta prie Šv. Kūčių stalo. Prieš  vakarienę gyventojai, svečiai, darbuotojai rinkosi į Šv. Mišias, kurias aukojo kapelionas P. Kražauskas. Panemunės senelių bendruomenė džiaugiasi, jog jau keletas metų Vilkaviškio vyskupo R. Norvilos paskirtas kapelionas P. Kražauskas dalyvauja visose religinėse šventėse.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  39   40   41   42   43   44   sekantis  >>