VŠĮ KAUNO PANEMUNĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Rugsėjo 7 dieną Socialinės priežiūros centre sėkmingai ir labai smagiai vyko sporto šventė „Aktyvus senjoras“. Šventę atidarė ir sveikinimo žodį tarė dienos centro vadovė, kuri linkėjo geros nuotaikos bei aktyvaus ir įdomaus laiko drauge. Bendruomenę aplankė ir žodį tarė visuomet mus palaikančios viešnios – Aurelijaus Verygos patarėjos – Vaida Pranarauskaitė, Gintarė Veličkienė Dušenkaitė ir Aušra Daugėlienė, kurios linkėjo visada išlikti azartiškiems, sportiškiems ir gerai nusiteikusiems. Dėkojame už dovanas ir bendrystę!
Mėgaudamiesi saulėtu oru, dienos centrų lankytojai, globos namų gyventojai bei svečiai pasiklausė ergoterapeutės paskaitos apie sporto naudą, o vėliau jau „kibo į darbus“ – dalyvavo visuotinėje mankštoje ir estafetėse, taiklumo rungtyse, žaidė boulingą. Azartiškai išmėginus savo jėgas, visgi buvo nuspręsta, kad laimėjo draugystė ir visi dalyviai buvo apdovanoti Dainavos bendruomenės centro „Draugystė“ pirmininkės Danutės Macenkaitės parūpintomis dovanomis.
Buvimas drauge, sveikatinimo veiklos, bendravimas ir naujos pažintys visiems bendruomenės nariams dovanojo daug džiaugsmo. Dėkojame savanorėms Orintai ir Miglei bei Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriams už pagalbą renginio metu.
Skip to content