VŠĮ KAUNO PANEMUNĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

SLAPUKAI

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės Jūsų įrenginiams. Lankant tam tikrą svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

Kokius slapukus mes naudojame savo Interneto svetainėje ir kokios jų specifikacijos?

Mūsų Interneto svetainėje naudojami šie slapukai:

Google Analytics
WP Statistics

Kodėl naudojame slapukus?

  • Patogiam, efektyviam ir Jūsų poreikius atitinkančiam Interneto svetainės funkcionavimui;
  • Sklandaus Interneto svetainės administravimui užtikrinti;
  • Interneto svetainės teikiamų funkcionalumų užtikrinimui;
  • Tam, kad galėtume vykdyti statistinę ir kitą analizę nuolat tobulindami Interneto svetainės turinį bei įstaigos teikiamas paslaugas;

Tikslas. Kodėl tvarkome šiuos duomenis?

Pagrindinis asmens duomenų tvarkymo tikslas šiuo atveju yra suteikti galimybę Lankytojui naudotis Interneto svetaine efektyviai, optimaliai ir pritaikant ją asmeniniams poreikiams. Taip pat siekiame nuolat tobulėti, atnaujinti Interneto svetainės funkcionalumus ir turinį, todėl Jūsų apsilankymai jame mums labai svarbūs.
Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.
Daugiau informacijos rasite čia: 
https://policies.google.com/technologies/cookies?hl=lt
Skip to content